Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Martin 6. 9. 2014 22:27 Celá diskuse

    Maskarovka již v roce 1945

    O tom co se stalo v Katyni není dnes již pochyb. Je zajímavé jak se sověti snažili násilně ovlivnit známé informace a co vše byli schopni pro "svojí" pravdu udělat. Smutné je, že se na tom podíleli i sami poláci. Když si dnes přečtu informace z Ukraiiny, tak si říkám, že co se týká ruské Maskorovky se vlastně nic nezměnilo. Dezinformace, lži v plném proudu. Omlouvám se všem za zpolitizování tohoto příspěvku, ale kde jinde najít odpověd na aktuální otázky. Bez znalosti historie to opravdu nejde. A pokud nechceme opakovat chyby je nutné mít možnost procítit a zažít si takovéto události. Díky bohu za to, že si je můžeme zažít jen přes obrazovku. Pakliže zůstaneme nečiní a hluší riskujeme,že si to zažijeme na vlastní kůži. Viďtě pane prezidente Zemane?

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.