Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Jan Tyllich 31. 1. 2010 21:18 Celá diskuse

    Nedoceneny sport

    taky si myslim,ze je to nedoceneny sport a vubec neni vysilany tak,jak by mel. Sportovni tanec je sport a myslim,ze je moc zajimavy. Televize je plna fotbalu,tenisu,hokeje a tim to konci. A kdyz se u nas kona treba IDSF Ostrava Open, prestizni mezinarodni soutez, tak v televizi vidime ubohou sestrihanou frasku, kde se kameramani snazi delat dynamicke pohyby kamerou a tanec nejde vubec videt, komentator vetsinou mluvi blbosti a komoli jmena a solo tance jsou nesmyslne sestrihane. Je to velika skoda, ze u nas, kde tanec mam velkou tradici, se tyhle prenosy ze soutezi presouvaji az na posledni misto.

    Jo a mimochodem,dneska jsem nevidel premieru MCR v 15:45 a tesil jsem se,ze se podivam na ivisilani. A porad nic,"Video k tomuto dílu připravujeme. Přehrajte si zatím jiný díl pořadu." uz ctu cele odpoledne.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.