Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Miroslav Horák 11. 6. 2013 12:25 Reagovat 0 0

  Na jak dlouho

  Jen mě tak napadá, na jak dlouho ten barák bude těm naprosto nepotřebným vyžírkům stačit, když se množí geometricku řadou jako potkani !!!

 • drood 11. 6. 2013 12:16 Reagovat 0 0

  Děs

  Strašné, zbytečné, hrůzné...

 • katka 30. 6. 2010 12:03 Reagovat 1 2

  souhlasím...nad stavbou žasnu,ale v negativním slova smyslu...nahání mi hrůzu a odpor...já osobně nechci žít v "mrtvých" stavbách...bez duše. Není v tom ani trochu života,krásy...a čím dál víc mi dnešní svět začíná připomínat sci-fi....

 • Jiří Kladenský 1. 5. 2010 22:09 Reagovat 2 1

  Betonové hrůzy.

  Jsem rád , že jsem se narodil včas a poznal ještě trochu původní přírody. Všechny ty stavební hrůzy jsou pouze pro byznys doré - nikliv pro šťastný život normálních lidí a všech živých tvorů. Je to ukázka pokračující devastace přírodního prostředí jehož rychlost se za posledních dvacet let zvyšuje geometrickou řadou. Jde z tohoto Vašeho konání děs!!!!!!

 • čtvrtníček 15. 4. 2009 17:41 Reagovat 8 4

  Mega stavba ČŠOB

  Z radlického údolí je tu jen 5 % zbytek je o stavbě pro 2.500 úředníků tamtéž. Co mi chybí je nezávislý názor architekta takhle to byla jen oslava monstrózní stavby...

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi