Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Human Triak 2. 5. 2020 11:07 Reagovat 16 5

  Pro Mm

  Kam by "umělci" došli kdyby to měl každý koncesionář doma nahrané?

 • Mm 4. 4. 2020 12:05 Reagovat 17 0

  Sprostota tv

  Po stopách hvězd je většinou znovu zpoplatněné.Platim tv poplatky a nemohu v i vysílání na nic koukat

 • Bjaern 23. 8. 2015 23:53 Reagovat 65 3

  Šulcová

  Pořad o Janě Šulcové byl jistě zajímavý, nicméně mnohá tvrzení jsou silně nadsazená. Ať již je to tvrzení páně Cibulkovo, že nezná lepší vypravěčku a komičku (a co Janžurová, Bohdalová, Zázvorková a další?), anebo označení J. Šulcové za největší český sexsymbol panem Kleplem (a co Brejchová, Kocuriková atd.)? Těmito tvrzeními se ovšem i jinak dobré pořady trochu přibližují bulváru a komerčním kanálům.

 • Radomil 12. 7. 2015 16:04 Reagovat 67 7

  Bože můj

  to už fakt není hodiny, neřku-li dne, aby někde v médiích nebylo něco o nějaké "hvězdě". Pořád dokola jen hérečky, pěvci a jiní pochybní "umělci". Zřejmě jiná povolání neexistují.

  • Eduard Nud 2. 8. 2015 10:20 Reagovat 5 28

   Existují.

   Ale žádné nejsou takovým přínosem pro společnost. K čemu nám popeláři, opraváři a tuneláři, když nám vůbec neukazují žádnou cestu? Doktoři a lékaři léčí a uzdravují lidi, ale na rozdíl od těch televizních to nejsou žádní velcí humanisté. Doufám, že jsem to slovo napsal správě, nějak mi to zavání anarchismem.

   • Jarmila 30. 8. 2015 12:07 Reagovat 29 2

    Jakým přínosem

    jsou sotva chodící a celodenní péči vyžadující "hvězdné" existence?

 • petr 11. 5. 2014 10:24 Reagovat 15 3

  slavne desky hezky cesky

  HUGUES AUFRAY - " Laisse -moi pettile fille " -francouzský zpěvák , písnička z roku 1965. WALDEMAR MATUŠKA - " Sbohem lásko " - písnička z roku 1966. Český text napsal Ivo Fischer.

 • Roman Šafránek 4. 5. 2014 17:16 Reagovat 4 18

  škoda

  Jistě nejen mě velice mrzí, že jste v úterý 29.4. věnovali tak malý prostor vzpomínce na jednu z nejlepších a nejoblíbenějších zpěvaček české populární hudby. Ani ne půlhodinový pořad Po stopách hvězd se navíc v posledních letech několikrát reprízoval. Myslím, že bez mnohokrát omletých Bakalářů bychom se v ten úterní smutný večer klidně obešli, zvlášť když se nejednalo o změnu v hlavním vysílacím čase. Mohli jste přece z Vašeho bohatého archivu vybrat ještě nějaký pořad z dob její největší slávy. Díky Československé televizi jich nemáte zase tak málo. Ideální by byl býval například nádherný zapomenutý hudební film "Jenom sen" z roku 1988, který by všechny fanoušky nepochybně velmi potěšil, protože se na obrazovce z neznámých důvodů přes 20 let neobjevil. Oba pořady by Vám dohromady zabraly pouze zhruba 65 minut vysílání. Myslím, že za ta léta radosti, kterou lidem svým zpěvem i svou laskavostí a lidskostí dávala, by si paní Bartošová v den svého úmrtí hodinu ve vysílání ČT zasloužila. Doufám, že to brzy napravíte, a tento skvost zařadíte aspoň někdy dodatečně! Jen nezbývá doufat, že to nebude zase ve čtyři hodiny ráno, jak bývá u podobných archivních pořadů zvykem.

  • Eduard Nud 8. 11. 2015 10:56 Reagovat 0 2

   Ano. Že?

   Nějaký pochmurný pořad si to v ten smutný večer opravdu zasloužilo. Bez veselých Bakalářů se klidně obejdeme, ale dramatické tvorby plné smutku je nám opravdu třeba. Ne? Ano. Nevím jak vás, ale mně pořad Jenom sen potěšil dokonale. Asi proto, že jsem ho neviděl, tedy neviděl v televizi.

 • Ben 29. 4. 2014 23:59 Reagovat 6 1

  Iveta

  Iveta, nech Vám slnko večné svieti.

 • Eva 29. 4. 2014 23:44 Reagovat 5 1

  repríza

  Nestihla jsem vysílání, budete reprízovat tento díl s Ivetou?

  • 30. 4. 2014 11:45

   Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Michal Nemec 29. 4. 2014 22:02 Reagovat 2 1

  Diky Iveto

  Diky za Vse a mrzi me, ze jsem ti jako obicejnej clovek v tom nemohl nejak pomoci. Omlouvam se ti za nas vsechny, kdo tolerujeme bulbar, BULVAR NECTU A vy! BULVSARNI PRASATA, ZAMYSLETE SE NAD SEBOU, NENI TOHO UZ DOST!, Ivetko diky. U me budes vzdy krasna usmevava zpevacka meho mladi, Diky moc Michal.

 • Martina 29. 4. 2014 20:59 Reagovat 7 1

  R.I.P.

  Smrt Ivety Bartosove me hodne lidsky zasahla. Nemuzu tomu uverit. Mam v hlave tolik myslenek. Ale nebudu to psat. Opravdu, slova jsou nekdy zbytecna. A na spinu mame bulvar. Ja si ji chci pamatovat jako krasnou, velmi milou zenu, osobnost, prijemneho cloveka, s krasnym hlasem. Z ceskych spevacek mim usim nejvic lahodil Ivetin zpev. Takovouto spominku si na ni chci uchovat a ne ty nechunosti a lzy co jsou nan a budou nadale podsouvany ze strany vsech medii. Uz jenom.. R.I.P.

  « | | 1 2 3 4 | | » (4)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi