Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 24  
Sdílet
| Poslat odkaz

Automotostyl 2. díl

19. 1. 2010
Tři moderátoři, jeden závodník, dvě BMW a jeden okruh. To jsou klíčová slova tohoto dílu. Chceš vědět víc? Tak si nezapomeň v sobotu zapnout bednu.

Druhý díl bude totiž opravdu speciální - poprvé budeš mít možnost zjistit, který z našich moderátorů je skutečný řidič. K tomu uvidíš fajnové káry a také zajímavé momenty z roku 2009. To vše a ještě mnohem víc ve druhém dílu, již tuto sobotu 23.1.2010 ve 12:35 na Jedničce.

Tento díl bude opravdu speciální. Uvidíš ty nejzajímavější momenty z roku 2009, ale také se dozvíš, co chystáme na rok 2010. To hlavní je však závod. A ne ledajaký. Své síly změří pánská část našeho moderátorského týmu.

Nová posila Petr Lutonský si pro své kolegy připravil zajímavé srovnání. Na okruh v Sosnové u České lípy s sebou přivezl nového maskota AMS spolu s jeho řidičem Tomášem Bělohradským.

Veterán BMW 318is E30 rozhodně nepatří do starého železa. Naopak v úpravě pro Rallye je až překvapivě konkurenceschopný. Co na tom, že v něm místo nabušeného šestiválce brumlá nejzákladnější čtyřválec. Šikovné ručičky mechaniků z něj udělali uřvaného dravce, který si smlsne i na mnohem mladších frajírcích. Pánové z AMS se však jen tak nevzdají. Dovezli si s sebou konkurenta v podobě základního dieselového čtyřválce, také z dílny BMW.

Ani nejnovější 318d není rozhodně žádný závoďák, ale suverénní design spolu s poměrně agilním motorem a samozřejmě zadním pohonem se starají o rozumnou dávku zábavy i v této kategorii.

Jak si bude stát dědeček proti mladíkovi? Kdo z našich moderátorů je lepší řidič? Má amatérský závodník veteran rallye šanci proti nejmodernější technice? Uvidíš v Automotostylu.

Nebude samozřejmě chybět ani soutěž. I tentokrát dostaneš šanci vyhrát zajímavé ceny. Pošli sms s odpovědí na soutěžní otázku vyhlášenou ve vysílání a hraj o motorové oleje Mogul v hodnotě 5000kč, poukaz na garážová vrata Lomax v hodnotě 5000kč nebo praktický balíček do auta a slevu na vůz od autosalonu Amilo Car. Pokud mᚠraději poněkud zábavnější dárky, pak ti určitě udělá radost dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami. Ve škole smyku zde můžeš trénovat zvládnutí driftů. Ostatně to se ti může hodit i na silnici pokryté tou bílou břečkou.

Obsah 2. dílu:
Moderátoři vs. závodník
Sestřih zajímavých momentů

» Obsah tohoto dílu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 22 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST  HD
Žánr: Zábava | Publicistika
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady