Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

Automotostyl 17. díl

 Tak a je to tady. Poslední Automotostyl letošních prázdnin se chystá na vaše obrazovky. Zajímá vás, co jsme si pro vás připravili tentokrát?

Tento díl bude náročný. Tak se pomalu připravte, protože to bude jízda. Audi RS6, Ultima GTR, Kresta, Cayenne a Aixam. To jsou hlavní hrdinové 17. dílu, který si můžete pustit již tuto sobotu 22.8. ve 12:35 na prvním programu České televize.

Jako první vám nasypeme do hlavy test asi nejrychlejšího kombíku světa. Sice jste ho již viděli na začátku roku, ale uznejte sami, že stojí za to si ho zopakovat. Ano, je to auto, které si možná nikdy nekoupíte, ale co. Nemuselo by vás to však tolik mrzet po shlédnutí našeho testu. I Audi RS6 má totiž své mouchy. Například ten výkon. Co s ním, když jej u nás stejně nevyužijete. Takže tu máme test jednoho vpodstatě tak trochu zbytečného kombíku.

I druhé auto bude poněkud zvláštní sporák. Už jeho vzhled je diskutabilní. Jenže tento vůz vám to vynahradí sportovními zážitky za volantem. Netváří se jako supersport, on jím je. Vlastně ona. Ultima GTR. Jedna z těch nekompromisních vozů bez zbytečných vymožeností. Jen se skvělou technikou, podvozkem a motorem. Připomeňte si s námi oblíbenou Fascinaci.

V další reportáži se podíváme do zákulisí jednoho českého rally týmu. Roman Kresta je úspěšný závodník a jako takový potřebuje kolem sebe spoustu schopných lidí. Především na nich záleží, zda bude celý tým úspěšný či nikoliv. Jednoho z těchto šikovných chlapíků jsme vyzpovídali na Šumavě přímo uprostřed závodního dne.

Celým dílem vás bude provázet TomᚠNovotný spolu s instruktorem školy smyku Honzou Faktorem. Tomᚠsi myslel, že vyzraje na Honzu, jehož zkušenosti za volantem jsou daleko bohatší. Ale to se pekelně zmýlil. Podívejte se, jak dopadne jejich malý závod.

Na závěr si s námi můžete opět zasoutěžit. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí při losování. Pokud ano, můžete se těšit na zajímavé ceny v podobě motorových olejů značky Mogul a také dárkového balíčku Auto-Moto-Stylu.

Dejte i o prázdninách přednost Auto-moto-stylu.

Obsah 17. dílu:
Roadlook – Audi RS6
Fascinace - Ultima GT
Story - Rally tým

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 27 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady