Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 15. díl

V dalším dílu Automotostylu proženeme japonský sporák, představíme dva německé prémiové hatchbacky a budeme relaxovat za volantem anglického aristokrata.

Datum: 21.7.2012
Čas: 12:25
Místo: ČT1
Uvádějí: Petr, Libor

Potkat v dnešní době bájného samurajského bojovníka je vpodstatě nemožné. Jejich stopy sice najdeme v některých bojových uměních, ale narazíte na ně tak akorát v muzeu nebo ve filmu. Za volantem Nissanu 370Z si ale na tyto nebezpečné bojovníky rychle vzpomenete, dýchne na vás totiž něco právě z této japonské minulosti. Zetko je jako ze staré školy - nezkrotné a nebezpečné. Libor si z něj velkou hlavu příliš nedělal, vždy už zkrotil pěkných pár tisícovek koní. Bude tomu tak i v tomto případě?

Z letních novinek asi nejzásadněji zasáhnou do vývoje trhů dva německé hatchbacky. Audi A3 a Mercedes-Benz třídy A vyjíždějí v novém a každý bude bojovat o zákazníka jinými zbraněmi. Audi tradičním designem a špičkovou technikou. Mercedes zase neokoukaným stylem a především svou prvotinou v této kategorii. Bude-li to boj vyrovnaný či nikoliv vám naznačí Preview.

Jste-li úspěšný manažer a chcete se prezentovat kromě jiného také svým autem, zdaleka není nutné se držet jen německých značek. Co takhle Jaguar XJ? Nabídne všechno to, co ostatní, ale navíc v hodně orignálním balení. Jaguar byl v posledních desítkách let trochu opomíjenou značkou. Těžko říct, kdo za to mohl nejvíce - jestli designéři nebo techničtí inženýři donedávna mateřského Fordu. Vše podstatné se změnilo - tedy především majitel i finanční situace. A Jaguar už pár let bojuje s čistým štítem. Model XJ je přesně takový, jaký má být. Jiný než ostatní.

Obsah 15. dílu:
Test - Nissan 370Z
Preview - Audi A3 a Mercedes-Benz A
Test - Jaguar XJ

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady