23 minut
Auto Moto Styl

21. červenec 2012

Obsah dílu

Test – Nissan 370Z — Preview – Audi A3 a Mercedes-Benz A — Test – Jaguar XJ

Části dílu

00:51
Test - Nissan 370Z
  Potkat v dnešní době bájného samurajského bojovníka je vpodstatě nemožné. Jejich stopy sice najdeme v některých bojových uměních, ale narazíte na ně tak akorát v muzeu nebo ve filmu. Za volantem Nissanu 370Z si ale na tyto nebezpečné bojovníky rychle vzpomenete, dýchne na vás totiž něco právě z této japonské minulosti. Zetko je jako ze staré školy - nezkrotné a nebezpečné. Libor si z něj velkou hlavu příliš nedělal, vždyť už zkrotil pěkných pár tisícovek koní. Bude tomu tak i v tomto případě?
  10:14
  Preview - Audi A3 a Mercedes-Benz A
   Z letních novinek asi nejzásadněji zasáhnou do vývoje trhů dva německé hatchbacky. Audi A3 a Mercedes-Benz třídy A vyjíždějí v novém a každý bude bojovat o zákazníka jinými zbraněmi. Audi tradičním designem a špičkovou technikou. Mercedes zase neokoukaným stylem a především svou prvotinou v této kategorii. Bude-li to boj vyrovnaný či nikoliv vám naznačí Preview.
   12:49
   Test - Jaguar XJ
    Jste-li úspěšný manažer a chcete se prezentovat kromě jiného také svým autem, zdaleka není nutné se držet jen německých značek. Co takhle Jaguar XJ? Nabídne všechno to, co ostatní, ale navíc v hodně orignálním balení. Jaguar byl v posledních desítkách let trochu opomíjenou značkou. Těžko říct, kdo za to mohl nejvíce - jestli designéři nebo techničtí inženýři donedávna mateřského Fordu. Vše podstatné se změnilo - tedy především majitel i finanční situace. A Jaguar už pár let bojuje s čistým štítem. Model XJ je přesně takový, jaký má být. Jiný než ostatní.
    Přehrát celé video
    Stopáž24 minut
    Další díl
    4. srpen 2012

    Auto Moto Styl na sociálních sítích

    Napište nám