Auto Moto Styl

25. říjen 2012

Obsah dílu

Opel Ampera — Aston Martin Vanquish — Mini Roadster JCW

Části dílu

02:51
Test - Opel Ampera
  Už je to tak. Budeme si muset zvyknout, že nejlepšími auty se čím dál častěji budou stávat hybridy nebo elektromobily. Loni to byl Nissan Leaf a letos pro změnu Chevrolet Volt, resp. Opel Ampera. Berete to jako tragédii? My taky. Ale jen do okamžiku, než se s nějakým výhercem svezeme. To je ostatně případ také Opelu Ampera, kterého testoval Rasťo. Už dávno si neděláme iluze, že se vítěz ankety volí férově - spíš to v posledních letech vypadá, že vítězství má pomoci v prodejích modelů, které to budou mít kvůli své jedinečnosti těžké. Rasťo si to samé myslel o Ampeře. Proč změnil názor? Dozvíte se v testu.
  12:32
  Preview - Aston Martin Vanquish
   Aston Martin patří mezi anglickou smetánku stejně, jako princ Harry na stránky světových novin. Nejnovější počin si osvojil staronové jméno a monstrózní dvanáctiválec oděl do líbivějšího hávu. Jak mu to po modernizaci sluší uvidíte v Preview.
   15:22
   Test - Mini Roadster JCW
    A jak je na tom nejmenší z dnešní trojice, potomek rodu Mini? Roadster se zbavil zadních sedaček a podobně jako Cabriolet vychází z klasického modelu, tento sporťáček vznikl z dravého kupé. Se stahovací plátěnou střechou dává v ostré verzi John Cooper Works ještě více pocítit atmosféru více jak dvouset koní zkrotlých pod kapotou. Jenže co když díky psímu počasí musí zůstat střecha nahoře?
    20:21
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž23 minut
     Další díl
     8. listopad 2012

     Auto Moto Styl na sociálních sítích

     Napište nám