23 minut
Auto Moto Styl

13. září 2012

Obsah dílu

Test – BMW 640D Grancoupe — Dlouhodobý test – Peugeot 508 RXH — Novinka – Volkswagen Up!

Části dílu

02:15
Test – BMW 640D Grancoupe
  Prvním testem tohoto dílu je dlouho dopředu avizované BMW Gran Coupe. Libor přistupoval k tomuto bavoráku od začátku jako skeptik. Velké, drahé BMW, které pravděpodobně nenabídne radost z jízdy, jak proklamuje slogan značky. Ostatně nenaznačují to i nepovedené detaily celého auta. Bude Gran Coupe navždy zatraceno a zlomí nad ním i nad značkou Libor hůl? To se dozvíte už brzy.
  13:26
  Dlouhodobý test – Peugeot 508 RXH
   Na podzim pro vás připravujeme dlouhodobý test hybridu Peugeot 508 RXH. Jak asi všichni víte, jde o naftový hybrid s pohonem všech kol. V kombíku a s elegantním francouzským designem má dost předpokladů uspět. Jenže spousta již vydaných recenzí nebylo zrovna pozitivních. Ačkoliv většina benzínových hybridů nám nedávala se spotřebou na úrovni konvenčního pohonu moc smysl, naftovému hybridu jsme se rozhodli dát šanci. V našem dlouhodobém testu odpovíme na spoustu otázek, které nám položíte nejen na facebooku ale třeba i na mailu. Dozvíte se, čím nás zaujal a proč má podle nás větší smysl, než některé benzínové hybridy. Mimochodem, víte, že jde v určitých režimech o zadokolku? Zajímalo by vás, jestli umí driftovat? Také to se už brzy dozvíte.
   17:33
   Novinka – Volkswagen Up!
    Posledním testem prvního podzimního dílu bude letní novinka do přecpaného města. Volkswagen Up! je něco jako kapesní švýcarský nožík. Vejde se všude, nestojí mnoho a má i stejnou barvu. Jeho praktičnost se navíc s dalším párem dveří ještě zvýšila a vedle Citigo se stává poněkud zajímavější alternativou malého auta. Čím nás zaujal nebo čím naopak zklamal se dozvíte v Novince.
    20:12
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž23 minut
     Další díl
     27. září 2012

     Auto Moto Styl na sociálních sítích

     Napište nám