Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 19. díl

S podzimem se v Automotostylu objeví docela zásadní změny nejen v čase vysílání. Co vás čeká v 19. dílu se právě teď dozvíte.

Datum: 13.9.2012
Čas: 17:20
Místo: ČT1
Uvádějí: Libor Zezulka, Veronika Kokešová, Marek Malík

První zásadní změna se týká přímo vysílání. Jak jste už možná někteří postřehli, změnil se nejen čas, ale také den. 19. díl Automotostylu si můžete pustit na Jedničce už ve čtvrtek 13.9. v 17:20. Věříme, že na tuto změnu nebude těžké si zvyknout. Pokud byste i tak premiéru nestihli, nadále je možné každý díl shlédnout na ivysílaní ČT.

Další důležitou změnou jsou tři noví kolegové. Libora Zezulku a Rasu Chválu doplní místo Tomášů jiná rádiová dvojice. Marek Malík a Veronika Kokešová už nejsou tolik kontroverzní, ale o to více zapadají do současného konceptu Automotostylu. Věříme, že si na jejich styl rychle zvyknete a budete si užívat jejich zajímavé hosty a už z oblasti VIP osobností nebo zajímavýh odborníků, kteří vám představí nejrůznější novinky důležité nejen pro řidiče.

Zmiňovali jsme ještě třetího nového kolegu. Kdo to je, si zatím necháme pro sebe, minimálně do dalšího dílu. Můžeme vám však slíbit, že půjde o dalšího motoristického novináře, redaktora a zkušeného moderátora TV pořadu o autech. Jsme přesvědčení, že i on bude mnohým z vás vyhovovat a ideálně doplní Rasu i Libora.

Tak je za námi malá představovačka a teď už honem co vás čeká v tomto dílu. Není toho totiž málo.

Marek a Veronika si pozvali hned na úvod VIP hosta, kterého určitě všichni znáte. Jezdí rally a také skvěle vaří. Filip Sajler se tak trochu přiženil do závodnické rodiny a splnil se mu sen mnoha chlapů usednout do závodního auta. Naše dvojice jej vyzpovídá, jak si vaří na závodech, jak zapadl do týmu vedle svého tchána a manželky nebo jaké má v budoucnu plány.

Prvním testem tohoto dílu je dlouho dopředu avizované BMW Gran Coupe. Libor přistupoval k tomuto bavoráku od začátku jako skeptik. Velké, drahé BMW, které pravděpodobně nenabídne radost z jízdy, jak proklamuje slogan značky. Ostatně nenaznačují to i nepovedené detaily celého auta. Bude Gran Coupe navždy zatraceno a zlomí nad ním i nad značkou Libor hůl? To se dozvíte už brzy.

Na podzim pro vás připravujeme dlouhodobý test hybridu Peugeot 508 RXH. Jak asi všichni víte, jde o naftový hybrid s pohonem všech kol. V kombíku a s elegantním francouzským designem má dost předpokladů uspět. Jenže spousta již vydaných recenzí nebylo zrovna pozitivních. Ačkoliv většina benzínových hybridů nám nedávala se spotřebou na úrovni konvenčního pohonu moc smysl, naftovému hybridu jsme se rozhodli dát šanci. V našem dlouhodobém testu odpovíme na spoustu otázek, které nám položíte nejen na facebooku ale třeba i na mailu. Dozvíte se, čím nás zaujal a proč má podle nás větší smysl, než některé benzínové hybridy. Mimochodem, víte, že jde v určitých režimech o zadokolku? Zajímalo by vás, jestli umí driftovat? Také to se už brzy dozvíte.

Posledním testem prvního podzimního dílu bude letní novinka do přecpaného města. Volkswagen Up! je něco jako kapesní švýcarský nožík. Vejde se všude, nestojí mnoho a má i stejnou barvu. Jeho praktičnost se navíc s dalším párem dveří ještě zvýšila a vedle Citigo se stává poněkud zajímavější alternativou malého auta. Čím nás zaujal nebo čím naopak zklamal se dozvíte v Novince.

Obsah 19. dílu:
Test - BMW 640D Gran Coupe
Dlouhodobý test - Peugeot 508 RXH
Novinka - Volkswagen Up!

Soutěž ze dne 13.9.2012

Soutěžní otázku naleznete na ivysílání České televize v aktuálním dílu ze dne 13.9.2012.

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do středy 26. září 2012.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: poukaz na robotický vysavač Roomba 760 od společnosti iRobot a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na jízdu ve Ferrari na polygonu u Příbrami a triko v novém designu.

BMW 640D Gran Coupe

Na test tohoto grandiózního čtyřdvéřového kupé jste se mohli podívat v 19. dílu. Libor s ním zahájil podzimní část roku a na yačátku testu opravdu nevěděl, co si o novém BMW myslet.

Libor přistupoval k tomuto bavoráku od začátku jako skeptik. Velké, drahé BMW, které pravděpodobně nenabídne radost z jízdy, jak proklamuje slogan značky. Ostatně nenaznačují to i nepovedené detaily celého auta. Bude Gran Coupe navždy zatraceno a zlomí nad ním i nad značkou Libor hůl? To se dozvíte už v tomto testu!!

Volkswagen UP! 5D

Tohoto malého prcka snad ani nelze nemít rád. Z trojčat VW group je asi nejveselejší a nejhravější. Naplní tato očekávání také na silnici?

Posledním testem prvního podzimního dílu bude letní novinka do přecpaného města. Volkswagen Up! je něco jako kapesní švýcarský nožík. Vejde se všude, nestojí mnoho a má i stejnou barvu. Jeho praktičnost se navíc s dalším párem dveří ještě zvýšila a vedle Citigo se stává poněkud zajímavější alternativou malého auta. Čím nás zaujal nebo čím naopak zklamal se dozvíte v Novince.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST  HD
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady