Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 20. díl

Možná ještě nejste úplně rozhodnuti, koho budete volit v nadcházejících komunálních volbách konaných tento víkend. Ale určitě už máte jasno, jaký pořad si zapnete v sobotu po poledni!!!

Automotostyl vysílá v sobotu 16.10.2010 ve 12:35 na Jedničce.

Poslední samuraj
Potkat v dnešní době bájného samurajského bojovníka je vpodstatě nemožné. Jejich stopy sice najdeme v některých bojových uměních, ale narazíte na ně tak akorát v muzeu nebo ve filmu. Možná by se vám ještě na ebayi mohlo poštěstit koupit pravý samurajský meč. To je však jediné, co nám z této tradice zbylo. Ovšem při osedlání japonského kupé Nissan 370Z na vás dýchne právě něco z této japonské minulosti. Nové Zetko je prý jak ze staré školy - nezkrotné a nebezpečné. Libor si z něj velkou hlavu příliš nedělal, vždyť zkrotil už pěkných pár tisícovek koní. Bude tomu tak i v tomto případě?

Korejský Američan
Vedle hlavních filmových hrdinů se často objevují legendární vozy. Počínaje Mustangem Shelby GT500 alias Eleanor, přes Pontiac Firebird v roli Kita až po.. Chevrolet Spark v Transformers. Po boku žlutého Chevroletu Camaro statečně bojoval za tuto planetu!! Skutečný Chevrolet Spark sice není takový hrdina a rozhodně neumí takové kousky, jako jeho filmová podoba. Nicméně patří do kategorie vozů, které díky své nízko posazené ceně pomáhají chudším rodinám splnit si sen o novém autě. Jaký je nejmenší model korejského výrobce vám řekne Petr.

Normální krvácení
V dalším dílu seriálu První pomoc budeme zastavovat krvácení. Druhů krvácení je několik a není jednoduché je správně rozlišit. Tentokrát se zaměříme na normální krvácení a na způsob, jak jej správně zastavit. Profesionálnímu záchranáři Aleši Rubkovi bude jako vždy asistovat Lucka.

Žilinský expres
Na Slovensku už si pomalu říkají evropská automobilová velmoc. Vždyť se zde vyrábí nejen Kie, Peugeoty a Citroeny, ale také například sporťáky K1 Attack. Jedním z novějších made in slovakia vozů je také Hyundai ix35. Nástupce oblíbeného Tucsona to rozhodně nebude mít lehké, jelikož v jeho kategorii se objevují zdatní soupeři. Hyundai má ale výhodu atraktivního designu, který se líbí především ženám. Ty jak známo mají mnohdy poslední slovo při výběru nového rodinného mazlíčka. Nemohli jsme si tudíž nechat ujít příležitost a dali jsme ix35 naší sexy mamině Romaně. Jak se spolu skamarádili se dozvíte v kabelkách.

Na závěr nebude chybět již tradiční soutěž o hodnotné ceny. Výherce se může těšit na kvalitní motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč nebo na dárkový poukaz v hodnotě 2000 kč na značkové džíny od společnosti Viamoda. Nebude chybět ani dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko AMS v novém designu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 20. dílu:
Roadlook - Nissan 370Z
Minitest - Chevrolet Spark
První pomoc 3 -Normální krvácení
Kabelky - Hyundai ix35

Soutěž ze dne 16.10.2010

Správná odpověď na otázku z 16.10. je: A

Jak se jmenuje předchůdce vozu Nissan 370Z z dnešního Roadlooku?

A/ 350Z
B/ 330X
C/ 310Y
D/ 280Q

Výherce:
Vojtěch Kubiš
Rožnov pod Radhoštěm

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 29. října 2010.
Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč, dárkový poukaz v hodnotě 2000 kč na značkové džíny od společnosti Viamoda a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko AMS v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dát mobil?

  Spárovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakázané a nesmí se ani držet za jízd…

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • Mojmír 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady