Auto Moto Styl

16. říjen 2010

27 minut
Auto Moto Styl

16. říjen 2010

Obsah dílu

Nissan 370Z — Chevrolet Spark — Normální krvácení — Hyundai ix35

Části dílu

01:51
Roadlook - Nissan 370Z
  Potkat v dnešní době bájného samurajského bojovníka je vpodstatě nemožné. Jejich stopy sice najdeme v některých bojových uměních, ale narazíte na ně tak akorát v muzeu nebo ve filmu. Možná by se vám ještě na ebayi mohlo poštěstit koupit pravý samurajský meč. To je však jediné, co nám z této tradice zbylo. Ovšem při osedlání japonského kupé Nissan 370Z na vás dýchne právě něco z této japonské minulosti. Nové Zetko je prý jak ze staré školy - nezkrotné a nebezpečné. Libor si z něj velkou hlavu příliš nedělal, vždyť zkrotil už pěkných pár tisícovek koní. Bude tomu tak i v tomto případě?
  12:24
  Minitest - Chevrolet Spark
   Vedle hlavních filmových hrdinů se často objevují legendární vozy. Počínaje Mustangem Shelby GT500 alias Eleanor, přes Pontiac Firebird v roli Kita až po.. Chevrolet Spark v Transformers. Po boku žlutého Chevroletu Camaro statečně bojoval za tuto planetu!! Skutečný Chevrolet Spark sice není takový hrdina a rozhodně neumí takové kousky, jako jeho filmová podoba. Nicméně patří do kategorie vozů, které díky své nízko posazené ceně pomáhají chudším rodinám splnit si sen o novém autě. Jaký je nejmenší model korejského výrobce vám řekne Petr.
   15:27
   První pomoc 3 -Normální krvácení
    V dalším dílu seriálu První pomoc budeme zastavovat krvácení. Druhů krvácení je několik a není jednoduché je správně rozlišit. Tentokrát se zaměříme na normální krvácení a na způsob, jak jej správně zastavit. Profesionálnímu záchranáři Aleši Rubkovi bude jako vždy asistovat Lucka.
    18:27
    Kabelky - Hyundai ix35
     Na Slovensku už si pomalu říkají evropská automobilová velmoc. Vždyť se zde vyrábí nejen Kie, Peugeoty a Citroeny, ale také například sporťáky K1 Attack. Jedním z novějších made in slovakia vozů je také Hyundai ix35. Nástupce oblíbeného Tucsona to rozhodně nebude mít lehké, jelikož v jeho kategorii se objevují zdatní soupeři. Hyundai má ale výhodu atraktivního designu, který se líbí především ženám. Ty jak známo mají mnohdy poslední slovo při výběru nového rodinného mazlíčka. Nemohli jsme si tudíž nechat ujít příležitost a dali jsme ix35 naší sexy mamině Romaně. Jak se spolu skamarádili se dozvíte v kabelkách.
     23:36
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž26 minut
      Další díl
      30. říjen 2010

      Auto Moto Styl na sociálních sítích

      Napište nám