Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 11. díl

Počasí se nám trochu umoudřilo a vypadá to, že konec jara bude nakonec vypadat docela k světu. Pro ty z vás, kteří vyrazí někam na výletě až po sobotním obědě tu máme jednu příjemnou nabídku.

V jedenáctém dílu AMS otestujeme od každého trochu. Na své si přijdou milovníci segmentu MPV, kabrioletů, malých městských aut i dravých supersportů. Již tuto sobotu 12. června ve 12:35 na Jedničce.

Kategorie malých MPV je čím dál tím populárnější. Přesto se stále, alespoň v rámci České republiky, nedá hovořit o nějakých závratných prodejních číslech. Proč tomu tak je se v RoadLooku pokusí rozklíčovat Libor Zezulka. Na pomoc si k tomu vzal nové “české” auto Kia Venga. Proč české? Protože nové vozy s označením Venga vyjíždí každý den z továrny v Nošovicích.

Německá automobilka Mercedes-Benz má na léto připravený jeden velice zajímavý trumf. Schovává se sice ve stínu mnohem sportovnějšího a vlastně i designově zajímavějšího modelu SLS AMG, přesto má ambici zaujmout. Dámy a pánové, seznamte s novým cabriem třídy E.

Naše sympatická moderátorka-maminka Romana Svobodová pro vás otestovala úplně jiný druh vozu. Malá městsá auta jsou u nás velice populární, mezi ženami obzvlášť. A jak se právě žena dívá na Hyundai i20 uvidíte v rubrice Kabelky pro holky.

Na závěr máme pro vás připravené malé srovnání a to ne ledajaké. Připravili jsme obrázky hned dvou supersportů. Jsou auta, u kterých stačí vyslovit jen jejich název a je vám hned jasné, že to bude opravdu nadupaná kára. McLaren MP4-12C mezi ně bezpochyby patří. Sekundovat mu bude velice netradiční dánský superstport Zenvo ST1. Existuje zatím v jediném kuse a například Bugatti Veyron převyšuje ve výkonu o více jak 100 koní. Nemůžeme tedy jinak než vám slíbit, že to bude opravdu divoká podívaná.

A nebude chybět ani tradiční soutěž o hodnotné ceny. Výherce se může těšit na kvalitní motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč nebo na dárkový poukaz v hodnotě 2000 kč na značkové džíny od společnosti Viamoda. Nebude chybět ani dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah:
Roadlook - Kia Venga
Preview - Mercedes-Benz E Cabrio
Kabelky pro holky - Hyundai i20
Preview - McLaren MP4-12C a Zenvo ST1

Soutěž ze dne 12.6.2010

Správná odpověď na otázku z 12.6.2010 je: B

Nová Kia Vengase vyrábí:

A/ v Kolíně
B/ v Nošovicích
C/ v Mladé Boleslavi
D/ v Praze

Výherce:
Květoslav Štráchal
Praha 4

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 25. června.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, sleva na nákup značkových džín v hodnotě 2000 kč od společnosti Viamoda, dárkový balíček Automotostylu obsahující mimo jiné poukaz na Polygon u Příbrami.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dát mobil?

  Spárovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakázané a nesmí se ani držet za jízd…

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • Mojmír 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 27 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady