Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

První díl roku 2010 - AMS 01

Tak co, mᚠpořádně propláchlou hlavu po těch svátcích? Už je na čase se vrátit do starých kolejí. Tak jdeme na to!!!

Ty koleje ale nebudou zase tak staré, čeká tě jen pár příjemných změn k lepšímu. Co je zaručeně při starém je čas vysílání. První díl Automotostylu v roce 2010 si můžeš pustit v sobotu 9. ledna ve 12:35 na Jedničce.

Čím začít v novém roce 2010? Možná tě to trochu naštve, ale dnešní díl bude tak trochu o hybridech. Než nad nimy ale definitivně zlomíš hůl, zkus se podívat na dnešní dva testy. Možná nebudou zase tak nudné, jak bys čekal.

Ještě předtím tě ale musím varovat. TomᚠNovotný se vrátil!! Po nevydařeném pokusu Libora v posledním dílu roku 2009, kdy jsme přišli o skvělou moderátorku Lucku, dostal Tomᚠzpět svou práci. Začíná pěkně zostra na jedné nedávné pražské Rallye, kde sehnal nového maskota Automotostylu. Kdo nebo co to je, se dozvíš ve spojovácích.

Jak by mohla vypadat zábava v podobě docela těžkého, nijak zvl᚝ zábavně vypadajícího vozu 21. století, který se pyšní nápisem Hybrid na zádi? No třeba tak, jak ji předvede Libor s Haničkou v Roadlooku. Tento velký, spíše rodinný hatchback střední třídy bude svými jízdními výkony a vlastnostmi těžko konkurovat svým vrstevníkům s podobnou cenovkou. A tak tentokrát Libor upustil od řádění na okreskách nebo dokonce na okruhu a raději si s Haničkou zasoutěžil. Tentokrát ve spotřebě s novou Toyotou Prius. Jen mám takový pocit, že si nedomyslel svůj jízdní styl, kterým atakuje nejnižší povolené rychlosti na všech silnicích. Nebo že by to měl tak dokonale vymyšleno a za každou cenu chce budit pozornost, i když zrovna nejede v BMW či Audi? Kdo ví.

Nemysli si, že by hybrid nemohl být zaměřen sportovně. Dokazuje to například druhý testovaný hatchback s hybridním ústrojím. Honda Insight. Těžko v něm může někdo vidět sportovní náčiní, ale řidiče toužící po občasné svižnější jízdě by zajímat mohl. Jak je to možné? Ale no tak, je to Honda a jako taková má sportovní choutky. Sice značně potlačené v podobě slaboučkého motoru, nicméně s kvalitním podvozkem a bleskovou převodovkou CVT. A jelikož je Insight oproti Priusu zelenáč, kdo jiný by ho měl testovat než zelen… ehm totiž nováček v týmu AMS. Zrovna tu jednoho mám. Jmenuje se Petr Lutonský a v novém roce se s ním budeš potkávat pravidelně. Patří sice k těm méně sympatickým kolegům našeho týmu, o to víc by však jeho výkon mohl překvapit.

Neboj, i soutěž bude při starém. Teda skoro. Při starém zůstává způsob, jakým se můžeš zúčastnit. Na otázku položenou ve vysílání nám pomocí sms zašli správnou odpověď a hraj o zajímavé ceny. K osvědčeným motorovým olejům Mogul v hodnotě 5000kč jsem si řekl, že přidám něco nového a tak se můžeš těšit na poukaz na garážová vrata Lomax v hodnotě 5000 kč. Dále můžeš získat praktickou sadu do auta a slevu na vůz od autosalonu Amilo Car nebo dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami.

Obsah 1. dílu:
Roadlook – Toyota Prius
Luttest - Honda Insight

Soutěž ze dne 9.1.2010

Správná odpověď na otázku z 9.1.2010 je: B
Jaká je nejnižší povolená rychlost na dálnici:

A/ 70 km/h
B/ 80 km/h
C/ 90 km/h
D/ 10 km/h

Výherce:
Eva Linhartová
Vimperk

Své odpovědi zasílej na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 5. února.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě pěti tisíc korun, dárkový šek v hodnotě pěti tisíc korun na nákup garážových vrat od společnosti LOMAX, praktická sada do auta a sleva na vůz od autosalonu Amilo car a dárkový balíček Automotostylu obsahující mimo jiné poukaz na Polygon u Příbrami.

Správné odpovědi a výherce najdeš na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 27 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady