Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Karel 24. 7. 2012 12:20 Reagovat 0 0

  www.praha.bahai.cz

  www.praha.bahai.cz - tady je možno se dočíst o Bahá’í učení více informací

 • Honza Bouda 2. 1. 2012 21:42 Reagovat 0 0

  MAlý JAnek

  Dobrý den, velmi se mi lídí VAše různé dokumenty a před časem mě zaujal dokument Malý Janek. Neuvažujete o natočení pokračování tohoto dokumentu? Byl to bezvadný dokument a bylo by zajímavé vidět, jak se dál vyvíjejí jejich osudy... Zatím hezký den

 • Zdeněk Pavelka 15. 7. 2009 21:10 Reagovat 0 3

  ad Okupantka

  Moc jsem nepochopil, kde je ta "mimořádná otevřenost paní Raji, která se zamýšlí nad osobní spoluodpovědností za události dějinného významu". Přijela sem s okupačními vojsky ve funkci porodní asistentky, tedy mohla vědět, že zde její krajané hodlají pobývat déle, tedy mít zde rodiny a přivádět na svět děti. A to v době, kdy byl kolonialismus všeobecně, a zejména v SSSR, odsuzován. Co si tato inteligentní žena myslela, že sem jede dělat? Výpovědi jejích ruských přátel a příbuzných jsou také "mimořádně otevřené". Byl bych raději, kdyby se vrátili domů. Před vstupem do EU nás kdekdo strašil Němci v Lederhose a s kančí štětkou za kloboukem, jak nám to tady všechno vykoupí. Dnes mají celé Karlovy Vary tito Rusové bez historické paměti a bez pocitu viny. a nejen Karlovy Vary, ale i půlku Královských Vinohrad. S takovou "mimořádnou otevřeností" ať se raději vrátí do Ruska. Náš dokumentární film má dlouholetou tradici kvality. Občas se to ale nepovede.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi