Tomáš Hanák v přímém přenosu moderuje předávání cen Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Hlavními hosty slavnostního večera jsou Libuše Šafránková a její filmoví partneři Jaromír Hanzlík a Juraj Ďurdiak. Dále účinkují: skupina Buty, K. Střihavka, T. Kerndlová a další. Režie M. Kučera

Letošní 47. ročník Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež vyvrcholí v pátek 1. června slavnostním Galavečerem, na kterém budou opět za přítomnosti televizních kamer České televize předány hlavní festivalové ceny.

Průvodcem letošního přímého přenosu, bude se svým osobitým humorem a šarmem Tomáš Hanák.

A protože Cena za celoživotní přínos bude tentokrát udělena herečce Libušce Šafránkové, bude jí a především jejím filmovým a televizním rolím věnován i dnešní Galavečer. Kdopak by neznal Babičku, Tři oříšky pro Popelku, Jak utopit dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách, Vesničko má středisková, Kolju… Po boku Tomáše Hanáka se objeví i někteří herečtí partneři Libuše Šafránkové.

Navíc vám Tomáš Hanák během přímého přenosu nabídne nejenom sms soutěž pro diváky u televizních obrazovek, ale i krátká ohlédnutí za jednotlivými dny celého festivalu.

O hudební vystoupení se tentokrát postarají skupina Buty, Kamil Střihavka a Tereza Kerndlová.

Stopáž81 minut
Rok výroby 2007
 L 4:3
ŽánrZábava