Jejich těla jsou v rukách lékařů a oni sami v hotelu, který nemá vchod ani východ. Mysteriózní komedie jednoho z nejúspěšnějších současných francouzských autorů E.-E. Schmitta v nastudování Divadla F. X. Šaldy v Liberci (2007). V režii K. Duškové hrají: M. Tallerová, T. Impseil, D. Punčochář, M. Polách, M. Lohniská a Š. Bilíková. Režie televizního záznamu R. Tesáček

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Jejich těla jsou v rukách lékařů a oni sami v hotelu, který nemá vchod ani východ. Nikdo neví, jak se do Hotelu mezi dvěma světy dostal. Nikdo neví, kdy ho opustí a kam pak půjde. Tajuplný doktor S. na klíčové otázky hostů neodpovídá. A tak jim nezbývá než čekat, jak se vyvine jejich osud. Vrátí se zpátky na zem nebo pojedou hotelovým výtahem „tam nahoru“? V záhadném Hotelu mezi dvěma světy je možné vše. I zázrak.

Mysteriózní komedie Erica-Emmanuela Schmitta (*1960) patřícího vedle J. Rezy k neúspěšnějším současným francouzským autorům se hraje po celé Evropě. V české premiéře ji v roce 2006 uvedlo liberecké Divadlo F. X. Šaldy. V režii Kateřiny Duškové hrají: Tomáš Impseil (Julien, sportovní novinář a sukničkář), David Punčochář (Mág prodávající naději), Martin Polách (prezident), Michaela Lohniská (uklízečka), Šárka Bilíková (Laura) a Markéta Tallerová (doktor S.)

Stopáž107 minut
Rok výroby 2008
 ST
ŽánrFilm