Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Svatby. Hrají: P. Tomicová, M. Donutil ml., J. Stryková, B. Klepl, J. Polášek, Z. Hruška, M. Kavan, E. Aichmajerová, M. Vladyka, R. Švec, E. Kodešová, A. Hemala a další. Režie D. Sís

Obsah dílu

Přehrát vše

Nápadník

V příběhu Nápadník bojuje Martin Donutil se svým budoucím tchánem Mirkem Táborským. Jejich společnou vášní jsou sázky a vsadit se jsou schopní o cokoli.

Únos

V povídce Únos je nevěsta těsně před obřadem unesena dvojicí nebezpečně vyhlížejících Ukrajinců, které si s chutí zahráli B. Klepl a J. Polášek. Mohlo by se tedy zdát, že tady končí veškerá legrace. Jenže žárlivý ex-přítel, který si únos objednal, neměl při výběru „zločinců“ právě šťastnou ruku: Oleg je kunsthistorik, Vaska inženýr a oba mají příliš dobré srdce. Hádejte, kdo si to nakonec nejvíc odskáče.

Potápěč

V povídce Potápěč zjistíme, že dělat „machra“ na slečnu je sice možné, ale u některých profesí nebezpečné. I když happy end to může napravit.

Svatba u studánky

Svatba u studánkyje situační komedie o tom, že když se mladí a zamilovaní snoubenci chtějí vzít, nepřekazí jim to ani nepřející rodiče, ani rozmary matky přírody, a dokonce ani mimořádně nešikovný správce areálu Miroslav Vladyka.

Stopáž73 minut
Rok výroby 2013
 ST AD HD
ŽánrSeriál