Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Hasiči a policajti. Hrají: O. Vlach, D. Prachař, O. Brancuzský, J. Stryková, B. Klepl, M. Dlouhý, R. Nebřenský, Z. Hadrbolcová, D. Syslová, K. Heřmánek, J. Krausová a další. Režie D. Sís

Obsah dílu

150

150

Přehrát vše

150

V povídce 150 si Bohouš Klepl zahrál zkušeného, leč poněkud lenivého hasiče, který má stálé problémy s životosprávou. Dokud je šéfem jeho přítel Michal Dlouhý, jeho prohřešky jsou mu tolerovány, ovšem když se velitel hasičů při zásahu zraní, a na jeho místo nastoupí pedantický Robert Nebřenský, znamená to okamžitý vyhazov. Povede se našemu hrdinovi návrat?

Co jste hasiči

V letním příběhu Co jste hasiči, natáčeném v okolí Slapské přehrady, se parta místních dobrovolných hasičů utká s novou technikou, s nepříjemnými krajskými úředníky, a nakonec i s pořádným ohněm!

Kosti

V povídce Kosti se Karel Heřmánek jako vyhlášený gurmán stará jen jídlo a vaření, ovšem posedlost jeho ženy Jany Krausové tajemným sousedem Marianem Rodenem otevře detektivní kauzu přesahující hranice okresu.

Mlha přede mnou

V posledním příběhu Mlha přede mnou se dvě starší dámy - Zdena Hadrbolcová a Dana Syslová vydají na výlet autem. Až na to, že řidička je slepá, by na tom nebylo nic divného…

Stopáž72 minut
Rok výroby 2013
 ST AD HD
ŽánrSeriál