Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Část: Polopodzemní kontejnery v Brně

Obsah dílu

Odkládání operací — Odkládání operací ve Zlíně — Očkování ve Vyškově — Nehoda vlaku v Rožné — Ledovka působila komplikace — Kontroly prodeje pyrotechniky — Jednání vlády o energiích a covidu-19 — Nové radary v Luhačovicích — Polopodzemní kontejnery v Brně — Kampaň na podporu rané péče

Části dílu

01:25
Odkládání operací
  I když počty hospitalizovaných pacientů s covidem-19 klesají, nemocnice na jižní Moravě zatím neobnoví neakutní operace. Lékaři totiž předpokládají, že po Novém roce počty nakažených opět prudce vzrostou.
  04:09
  Odkládání operací ve Zlíně
   Rozhovor o aktuální situaci v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně s jejím ředitelem, Michalem Filipem.
   09:19
   Očkování ve Vyškově
    I nadále platí, že v nemocnicích končí s těžkým průběhem častěji lidé bez vakcíny. Se zvyšováním proočkovanosti významně pomáhají mobilní týmy.
    11:39
    Nehoda vlaku v Rožné
     V Rožné na Žďársku se dnes ráno srazil osobní vlak jedoucí z Nového Města na Moravě do Tišnova s nákladním autem silničářů. Souprava po nárazu vykolejila.
     12:13
     Ledovka působila komplikace
      Silné sněžení a ledovka komplikovaly v noci na dnešek dopravu v regionu. Autobusové linky ráno nabíraly několika-minutová zpoždění.
      12:56
      Kontroly prodeje pyrotechniky
       Prodejci zábavní pyrotechniky zažívají před silvestrem nápor. Lidé se zásobují na oslavy konce roku. A na kontroly v těchto dnech vyráží Česká obchodní inspekce.
       15:31
       Jednání vlády o energiích a covidu-19
        Soubor opatření kvůli vysokým cenám energií dnes schválila vláda. Lidem má pomoci zvýšení příspěvku na bydlení, v souvislosti s tím se připravuje návrh novely zákona o státní sociální podpoře.
        17:50
        Nové radary v Luhačovicích
         Radnice v Luhačovicích na Zlínsku začne rychlost aut projíždějících městem a okolními obcemi měřit stacionárními radary.
         19:45
         Polopodzemní kontejnery v Brně
          Do nových - tak zvaných polo-podzemních - kontejnerů vhazují tříděný odpad obyvatelé brněnských Maloměřic. Jde o první nádoby tohoto typu v Jihomoravském kraji.
          22:18
          Kampaň na podporu rané péče
           Ponořením do ledové vody se můžou lidé zapojit do kampaně na podporu Společnosti pro ranou péči. Ta v deseti krajích provází rodiče, kterým se narodilo dítě s postižením.
           Přehrát celé video
           Stopáž25 minut
           Další díl
           Události v regionech

           Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

           Napište nám