Pozastavené očkování, Hotely a restaurace na prodej, Dvojí vlastnictví brněnského letiště, Varny v Kyjově

Obsah dílu

Hotely a restaurace na prodej

Přibývá hotelů a penzionů na prodej. V nabídkách realitních makléřů z jihu Moravy se objevují především ubytovací zařízení v rekreačních oblastech, jako je Znojemsko nebo Mikulovsko.

Hotely a restaurace na prodej

I restaurací a kaváren v nabídkách realitních kanceláří přibylo. Prodej provozovny je přitom pro majitele většinou až poslední možností. Zájemci, kteří by chtěli v gastronomii pokračovat, chybí.

Pozemky na letišti

Víc než za 22 milionů korun chce Jihomoravský krajský úřad koupit pozemky pod dráhou brněnského letiště. Transakci dnes schválili radní.

Rok s hrozbou covidu

27. leden 2020 - přesně před rokem se nemoc covid-19 poprvé objevila v našem regionu. V nemocnici v Uherském Hradišti hospitalizovali muže s podezřelými příznaky.

Dodávky vakcíny

Ministerstvo zdravotnictví dnes doporučilo přerušit očkování první dávkou vakcíny, kvůli výpadkům dodávek. Podrobnosti zjišťovala Markéta Chumchalová.

Budoucnost bazénu ve Znojmě

Kde ve Znojmě postavit nový bazén - to určí srovnávací studie, kterou si město nechává vypracovat. Je to požadavek nově vzniklé koalice s novým starostou.

Fanfáry pro zdraví

Ode dneška každou středu bude hrát pro veřejnost dechová sekce orchestru Národního divadla Brno. Vždy v 17 hodin zazní z balkonu Janáčkova divadla Fanfáry pro zdraví. První minikoncert si poslechla i kolegyně Dominika Řebíková.

Umělá inteligence

Nová platforma, která sdružuje společnosti se zájmem o umělou inteligenci, vzniká v Brně. Měla by umožnit lepší spolupráci v této oblasti, ale taky přinést nová pracovní místa a lepší financování.

Loučení s Hanou Maciuchovou

Zemřela herečka Hana Maciuchová, bylo jí 75 let. Rodačka ze Šternberka u Olomouce podlehla dlouhé nemoci.

Přehrát vše
Stopáž25 minut
Rok výroby 2021
 P ST HD