Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • nula 1. 8. 2021 20:49 Celá diskuse

Tak já nevím, asi jsem hlupák, ale v době, kdy jsem psal ten příspěvek, tak se zde pouštělo video, které mělo stopáž 2 hodiny a 10 minut.
    Teď najednou je zde video o délce 3 hodiny a 19 minut. Nekoukal jsem se předtím, ale teď se teda kouknu na celý film. Je možné, že se předtím z nějakého technického důvodu video nenahrálo celé a někdo z ČT to na základě toho mého držkování opravil, čímž samozřejmě nula poníženě děkuje.

I tak je to ale prapodivná stopáž, protože se to nejvíce přibližuje režisérské verzi, která ale podle IMDB (já vím, v tom původním příspěvku jsem to popsal tak děsně cool, že to někdo třeba nemusel pochopit) má Director's Cut stopáž 3 hodiny a 28 minut.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.