Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • R 1. 8. 2021 15:04 Reagovat 0 0

  Hudba

  Je zvláštní,že chybí veškeré pasáže s hudbou,která k tomuto filmu neodmyslitelně patří. Tak takovou verzi jsem ještě neviděl...

 • Jan 1. 8. 2021 10:58 Reagovat 2 0

  chybí třetina filmu

  to to sem raději nedávejte vůbec..

 • nula 1. 8. 2021 08:47 Reagovat 12 2

  stopáž filmu

  To je nějaká úplně totálně sestříhaná verze jen pro ČT? U toho pana Bazoše, co odešel prej z čela toho Emejznu, na té jeho internacionální filmové databázi uvádějí, že standardní kino verze má 2 hod 29 min, a pak že teda existuje ještě jedna kratší pro Španělsko, která má 2 hod 18 minut. Zatímco teda tady verze na ivysilani ma jen 2 hod 10 minut :-o Chápu, že dávat v ČT tu skoro 5 hodinovou nesestříhanou verzi nebo i ten 3,5 hodinovej režisérskej střih by asi bylo celkem mimo, ale fakt netuším, proč když už se ČT rozhodla tenhle film zařadit do programu, tak proč nemohla dát tu standardní kino verzi v plném čase. Ten film si to samozřejmě zaslouží svými kvalitami.

  • jedna 1. 8. 2021 10:15 Reagovat 6 0

   chybí hodina filmu

   Má to být 3,5 hodinová verze, ale chybí tam poslední hodina filmu.

  • Marcello DiCuntatissi 1. 8. 2021 20:14 Reagovat 1 0

   Sire, snímek má 199 minut. Ve Střední Evropě má hodina 60 minut = 3.33 hodiny.

   • nula 1. 8. 2021 20:49 Reagovat 3 0

    Tak já nevím, asi jsem hlupák, ale v době, kdy jsem psal ten příspěvek, tak se zde pouštělo video, které mělo stopáž 2 hodiny a 10 minut. Teď najednou je zde video o délce 3 hodiny a 19 minut. Nekoukal jsem se předtím, ale teď se teda kouknu na celý film. Je možné, že se předtím z nějakého technického důvodu video nenahrálo celé a někdo z ČT to na základě toho mého držkování opravil, čímž samozřejmě nula poníženě děkuje. I tak je to ale prapodivná stopáž, protože se to nejvíce přibližuje režisérské verzi, která ale podle IMDB (já vím, v tom původním příspěvku jsem to popsal tak děsně cool, že to někdo třeba nemusel pochopit) má Director's Cut stopáž 3 hodiny a 28 minut.

    • Francek 1. 8. 2021 21:49 Reagovat 3 0

     potvrzuji

     Máte pravdu. Nejdříve zde byla nahrána verze, která končila po dvou hodinách. Končilo to konstatováním, že bude těžké dostat se přes Gibraltar do Itálie. Film jsem neznal, takže mi ten konec přišel hodně zvláštní/otevřený :-). Teď už je nahraná kompletní verze a je to v pořádku.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi