Velká láska plná drog. Jakou může mít šanci? Australský film (2005). Hrají: H. Ledger, A. Cornishová, G. Rush, N. Hazlehurstová a další. Režie Neil Armfield

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Byla to hodná dcera a talentovaná studentka malířství. Dokud nepotkala Dana, který si píchal heroin. Dana, který chtěl kdysi být básníkem, nad nímž však už dávno rodina zlomila hůl. Dan a Candy, Candy a Dan. Vydali se spolu na jeden dlouhý, nekonečný drogový trip a najednou nic není jako dřív. Žijí spolu, milují se a fetují, a je to nádherné. Neuvědomují si zatím, že to úžasné dobrodružství nemůže trvat donekonečna. Že brzy, nebezpečně brzy, přijde den, kdy už si na svou drogu nevypůjčí ani neukradnou. A že z vlaku drogové závislosti, až to budou jednou chtít udělat, se strašně těžko vyskakuje. Jak to říká jejich přítel a guru Casper. Když ještě můžeš přestat, tak nechceš. A když chceš, tak nemůžeš.

Snímek, natočený podle stejnojmenného románu Lukea Daviese, je drásavou studií, věrně zachycující schéma narkomanské zkázy. Na jeho autentičnosti mají velký podíl oba protagonisté, především ovšem talentovaný Heath Ledger.

Originální názevCandy
Stopáž104 minut
Rok výroby 2005
 ST
ŽánrFilm