18+
26 minut
Q

24. února 2011

Obsah dílu

Tělo/duše

Části dílu

00:57
CZ Medvědi
  Čeští medvědi tedy tzv. bears jakoby neexistovali. Jsou zalezlí ve svých norách a spí hlubokým zimním spánkem. Přesto se mezi nimi našel Jan Ungrman, který navázal na zaniklou skupinu Czech Bears, a založil CZ Medvědy. Jakým činnostem se tohle sdružení věnuje? Jsou medvědi vyčleněni z českého gay života? A jak se takový medvěd vůbec pozná? Podle těla anebo duše?
  07:28
  LOGOS ČR
   Že nelze být homosexuálem a zároveň křesťanem? Omyl! Ekumenické sdružení LOGOS ČR sdružuje právě homosexuály s darem víry. Jak LOGOS vznikl? Vychází mu rezervovaná církev vstříc? Směřuje lidstvo k ateismu nebo naopak k obrodě víry?
   13:01
   She Mon
    She Mon zkoumá hranice své tělesnosti. Tělesnými modifikacemi přetváří sebe i druhé. Co si pod pojmem „tělesné modifikace“ představit? Co lze zažít skrze prožitek bolesti? Jde o rituál anebo náboženství?
    20:07
    Třicátá Marinina láska
     Viktorie Čermáková a Karel Steigerwald s Divadelním studiem Továrna připravili představení na Nové scéně Národního divadla podle kultovního románu Vladimira Sorokina Třicátá Marinina láska. Marina rozmělňuje své tělo i duši v devětadvaceti lesbických vztazích, ale v žádném z nich nenalézá lásku. Co je tou třicátou láskou?
     24:35
     Daniel Nekonečný
      A jako bonus se Daniel Nekonečný, zakladatel Královské vibrační skupiny a šiřitel nekonečných rozkoší, telepatickým mostem spojí s diváky Qéčka, aby společně odhalili tajemství, kterak dosáhnout harmonie duše a těla.
      Přehrát celé video
      Stopáž26 minut
      Další díl
      3. března 2011

      Q na sociálních sítích

      Napište nám