Q

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Alternativní průvodce současným queer světem. Týdeník o překonávání společenských stereotypů, neobvyklých láskách a životě mezi normalitou a výstředností. Otevírá diskuzi o tabuizovaných tématech i předsudcích v mezilidských vztazích

Šest z deseti nezadaných lidí se v dnešní době seznamuje pomocí internetu. Vztahová specialistka dr. Leona Vranná nás proto seznámí se statickými čísly týkající se fenoménu internetového seznamování.

Fenomén iboys.cz

Uživatelé Pankacz, Zeezee, Sordo a Karekk mluví otevřeně o svých profilech na seznamovacím portálu iboys.cz. Co čekat od seznámení v anonymních vodách internetu? Odlidšťuje nás internet nebo nám naopak usnadňuje komunikaci i mezilidské setkávání. Co zaručeně nepsat na profil a fotky jakých částí těla na iboys naopak zavěsit? A co láska?

Účinkující: Radim Špaček, Matěj Samec, Daniel Novotný, Lumír Košař

Od sebe, k sobě

Internetový bloger Jan Folný přišel o svou lásku, odjel do Irska a zjistil tam, že je na kluky. Jeho blog  storyofbiboy.sblog.cz měl u čtenářů takový úspěch, že se jej vydavatelství LePress rozhodlo vydat knižně. Co vedlo autora k veřejné prezentaci svého citového i sexuálního života? Co všechno je v knize realita a co už fikce? A jak se autor seznamuje s kluky po vydání knihy?

Účinkující: Jan Folný

Vše o mé matce

Městská divadla pražská přišla se zajímavým projektem. Na vyhrazená představení zve nezadané gaye a lesby, aby se zde během představení seznámili. Jak obstálo první takovéto setkání a kdy se chystá další? V MDP, konkrétně v divadle ABC, je na repertoáru i představení na motivy kultovního filmu režiséra Pedra Almodóvara Vše o mé matce. Herce Vladimíra Marka, představitele shemale Agrado, jsme se ptali na jeho zkušenosti s rolemi žen, které za svůj život několikrát ztvárňoval. Proč vlastně hrát filmové scénáře na divadle? A jaká je Agrado v jeho podání?

Účinkující: Eva Römerová, Kristina Meixnerová, Vladimír Marek

Život je boy

Pavel Buňata vydal sbírku básní s názvem Život je boy. Proč dlouho váhal s vydáním? Pro koho básničky psal? A jak vidí svou literární budoucnost?

Účinkující: Pavel Buňata

Přehrát video

Obsah pořadu

Více na portálu ČT24

 • "Ne homosexuálním sňatkům!" Pařížané opět vyšli do ulic

  21. 4. 2013

  Paříž – Ulice hlavního města Francie obsypali odpůrci homosexuálních sňatků. Zhruba padesát tisíc demonstrujících se vydalo na pochod k sídlu parlamentu. Ten by totiž měl v úterý definitivně schválit návrh zákona o sňatcích stejného pohlaví. Součástí zákona je i povolení adopce dětí.

 • Homosexuální sňatky potřinácté: Odkýval je i Zéland

  17. 4. 2013

  Wellington – Nový Zéland se stal třináctou zemí na světě a vůbec prvním státem v asijsko-pacifickém regionu, který uzákonil sňatky homosexuálů. Pro dodatek k manželskému zákonu se vyslovily zhruba dvě třetiny parlamentu a platit by měl od srpna.

 • Homosexuálové se mohou vzít v 11 zemích světa

  11. 4. 2013

  Montevideo - Uruguay jako druhá země Latinské Ameriky legalizovala sňatky homosexuálů. Zákon definitivně schválili poslanci drtivou většinou. Prezident země už naznačil, že ho podepíše. První homosexuální páry by mohly úřady sezdat zhruba v polovině července. Uruguay platí v Jižní Americe za jednu z nejliberálnějších zemí. Jako první v regionu loni povolila potraty.

Diskuse diváků
 • Peťan 29. 4. 2012 22:31

  Až budu opět zapínat televizi nebo brouzdat po netu, vím kam zamířit. Obzvlášť mě zaujali otevřené rozhovory v posledním dílu Emo. Pěkná práce, klobouk dolu ;-)

 • 16. 8. 2019 08:44

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • vaclav moravec 16. 1. 2019 00:20

  Neco tak silenyho by nevymysleli ani komunisti v 50 letech. Doufam, ze ti ma…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST  *
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady