Domů

neděle 10. 12. 2006

ČT1 21:50 StarDance ...kolem dokola

P4:3 
Stopáž: 3 minuty
Rok výroby: 2006

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29688

Chat

Jana Švandová a Zdeněk Fenčák
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák soutěžící StarDance - 3. vypadnuvší dvojice

V sobotu bojovali naposledy o přízeň poroty a vaše hlasy. Tančili pro vás, ale rozhodli jste, že do dalšího kola nepostupují. Na jejich pocity, názory, tvrdé tréninky a vše okolo StarDance se ptejte Jany Švandové a jejího partnera Zdeňka Fenčáka.

Záznam chatu z pondělí 27. listopadu 2006 od 14:00
Barunka: Máte můj obvidiv!Velice dobře jste tančili! A moc Vám to spolu slušelo!
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: zdravíme Vás,mila Barunko i všechny čtenáře tohoto chatu. děkujeme za Váš obdiv a podporu. Bylo nám s Vámi po dobu čtyř večerů velice hezky.
Janca: Kdo vas v soutezi nejvice podrzel
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ta soutěž je o tom, jak zaujmeme diváky. A tak to byli právě diváci, kteří nas podpořili a poslali své hlasy. Díky všem.
Barunka: Pro zdenka:Ahoj chtěla sem se zeptat jesli dáváte lekce tance, soukromě nebo v nějakém oddílu?a jesli jo, tak kde?Děkuji
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Samozřejmě, že vyučuji tanci, je to má profese. Ucím soukromě i v rúzných klubech, většinu času však vyučuji v Rakousku, kde mám svůj sportovní taneční klub.
Radek - trida M: Zdenku, gratuluju...dokazal si, ze patris mezi TOP trenery...preju hodne stesti!
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Milý Radku, děkuji za poklonu. Budu se snažit, aby to na mých svěřencích i mimo Star-dance bylo vidět. Ještě jednou děkuji.
Andy: Dobrý den.Já bych se chtěla zeptat když jste vypadli komu ted´ fandíte?!
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Je strašně těžké říci, komu teď fandíme. Když se pohybujete v zákulisí, vidíte, že nejde o to, kdo vyhraje. Jsme super banda a těžko se loučíme, když dalsí pár vypadne. Takže je v zákulisí stale méně párů a tím i smutněji. Přejeme úplně všem, aby to dotáhli do finále, škoda jen, že to není možné.
Lucinka Talarczyková: Dobrý den Jano a Zdeňku,moc jsem vám fandila.Nezáleží totiž na věku je jedno jestli vám je 20 ne 50ale podle mě jstě tančlily nejlépe jestli máte skype,icq nebo email tak mi prosím napište jestli by jste měly čas.Ale je škoda že jstě vypadly,navadí byly jste stejně nejlepší a jestli teda chcete napsat na skyper tak moje skype je icqaicq1 moje icq je 368-360-041 a email will78@seznam.cz děkuji za vyslechnutí a přeji vše nej Lucinka Talarczyková z Hranic na Moravě 10 let
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Milá Lucinko, děkujeme za Tvou podporu. Určitě se Ti ozveme na Tvou e-mailovou adresu. tvůj příspěvek nás oba moc potěšil. Tak ahoj Jana a Zdeněk
nika: co vas nejvice bavil za tanec??
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Jana: cha-cha, byl to první tanec a měli jsme na něj nejvíce času. ale jinak byly všechny tance moc fajn.
Zdenek: mně se nejvíc líbil quickstep, ušetřil jsem si mnoho kroků tím, že jsem jel na koloběžce.
terezka a Vojta: je to těžký jako tolik se snažit a pak vypadnout??
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Vždycky je těžké na něčem pracovat a nakonec vypadnout. Ale o tom to je. Je to soutěž a snaží se úplně všichni, takže jsme na tom všichni naprosto stejně. Ale samozřejmě, že vyřazení z tohoto super pořadu trochu bolí.
Šárka N.: Ahojky Zděndo, tak jsme Vám drželi palce a nevyšlo to. No nevadí, byli jste stejně jedničky.Janu Š. obdivuji, že zvládla divadlo a ještě tréninky.Jste zklamaní nebo jste si oddychli? :-D
Pozdravují Nováci-Dežovci z Ústí nad Labem (čau prde)
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ahoj všichni kámoši , díky za podporu. snad se brzy uvidíme.
monlex: Fenčáku chodíte se Švandovou????????
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ano. Chodil jsem s ní na kafe, na trénink, byl jsem i na premiéře minulý týden.Budeme i nadale spolu chodit na zkoušky při přípravě posledního večera. Takže, pokud myslíte takovéto chození, pak ano.
Chodím.
Jitka: Kolik hodin jste trenovali jednotlivé tance. Díky za odpověď
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Z počátku bylo více času, ale ke konci už byl na každý tanec pouhý týden, do toho zkoušky atd., takže s přibývajícími koly to byl i přibývající stres. Trénovali jsme asi tři až čtyři hodiny denně.
Dáša F.: Není Vám líto, že jste vypadl spolu s Janou, Zdeňku? CO budete dělat dál, kde Vás uvidíme tančit?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: K tancování jsou vždycky dva. Začali jsme spolu a zároveň spolu i vypadli.Co nám je oboum líto , je to , že jsme opustili onu super atmosféru s ostatními kolegy. Kdo to nezažil, neumí si to představit. Prostě to bylo moc fajn.
A dalši plány? Jsem trenér a je tak nejvyšší čas se vrátit k mým svěřencům, které jsem po dlouhé týdny zanedbával. a taky hlavně k rodině.
Jitka: Vřele souhlasím s Barunkou a jenom dodatek - pan Chlopčík byl skoro pořád nespokojen.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: díky za Vaši podporu. Ke každé soutěži patří porota. Pokud soutěž tancujete, musíte porotce akceptovat. Ať se Vám to líbí nebo ne. ale ta podpora od Vás nám moc pomohla. Kdyby záleželo jenom na porotě, kdoví jak by to dopadlo. Takže fakt, díky moc.
lenka: co vam sozutěž dala a vzala
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: To , co nám vzala byl asi čas . Neviděli jsme se téměř vůbec s našimi rodinami a tak to vzalo více našim rodinám, než nám.
No , a co nám dala? to je asi trochu vidět z krátkých záběrů na tréninku, v zákulisí atd. byl to moc pěkný sen a jako z každého snu jsme se museli probudit. Takže vstáváme opět do reality.
Tomislav: Zdravim vas, bylo mi trochu lito pana Fencaka, ze pri tom rozlouceni v prenosu neprislo podekovani take jemu. Jeho kolobezkovy vystup byl opravdu originalni, jako i dalsi choreografie. Beru tento porad jako zabavny, nekdo vypadnout musi, aby to bylo napinavejsi, presto musim obdivovat neustale zlepsovani tanecnich paru. Musim vlastne podekovat vsem ucastnikum, kteri meli odvahu se zucastnit. Budete jeste pri nejakych akcich tancit spolu, popr. chysta se nejaky zaverecny tanecni vecer, kde by se vsechny pary setkaly a zatancily jen tak bez stresu a pro radost? I kdyz vase posledni vystoupeni bylo take o radosti a uvolnenosti.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: 23. prosince nás uvidíte opět všechny pohromadě. Už se na to moc těšíme.
MEDOSEK: DOBRÝ DEN JAK SE MÁTE?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Díky , dobře. Nohy už tolik nebolí a užíváme si prvních hodin bez tance.
Šimíčková Renáta: Dobrý den paní Švandová,
chi Vám jenom říct, že jste ve všech dílech opravdu zářila, byla jste skutečně nesmírně elegantní a krásná, a mimochodem jsem se taky chtěla zeptat kde jste pořídila černobílé šaty které jste v jednom z dílů měla na sobě.
Přeji Váím hezký zbytek dne a hodně dalších úspěchů.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Touto odpovědí chceme poděkovat všem, kteří nas podpořili a i dnes nas chválí za vykony. snažili jsme se předvést to, co jsme nastudovali, jak nejlépe jsme uměli.
A co se týče garderoby, byla to práce celého týmu lidiček , které nikdo nikdy nepozná a nepochválí. Takže díky za to, co se mnou po čtyři večery prováděli jen proto, abych se Vám líbila. Těmto lidem vděčíme za tu nádheru, kterou jsme Vám mohli předvést.
Marika: Dobrý den!Sranda v StarDance byla když jste pane Fenčák přijel na koloběžce!Moc by mně zajímalo jestli si to vymýšlíte tyhle kousky nebo vám řeknou ať to uďěláte?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Každý pár je zodpovědný za to, co si připraví. Nikdo nám nepředepisoval ani choreografii, ani rekvizity. Bylo to čistě na nás. Měli jsme určený pouze tanec, který musíme tančit.
P.S. Ta koloběžka patří mému synovi, byl to tak trochu jeho nápad.
MEDOSEK: JAK BY JSTE SE POSOUDILI V TANCI?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Na posuzování tam byli jiní. Když se nevidíte, nemůžete se posoudit. Takže nemůžeme sloužit.
KATKA: Pošlete mi autogram? adresa: Katka Fejtová, Nový Svět 465, Harrachov 51246
PS: máte email? napište ho prosím..děkuji za odpověď
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Milá Katko a všicni zájemci o fotku či autogram: můžete se obrátit na Českou televizi - kontakt s diváky, kde Vám velice ráda pomůže paní jitka Jelínková.
MARKÉTA: Které dvojici fandíte?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Všem! I těm , co už vypadly. Bude tam stále smutněji.
Hana!!!!!!!!!!!!!,,!!!!!!,,,!!!,,: Ahojky jak se vám tančilo?obou vám?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: tančilo se nám moc hezky, i když někdy tuhla kolena a dostavila se nervozita. Ale to k tanci patří. Jsem herečka a žádný taneční profík, takže na to mám na rozdil od Zdenka trochu nárok. Ale bylo to moc fajn,moc.
Markéta Machačová: Baví vásto?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Samozřejmě, jinak bychom to nedělali.
Michal Geryk: mrzívas Jano že jste vypadla
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Každého asi trochu zamrzí, když vypadne. Ale tak to je a jsou tam určitě lepší. Takže mrzíé - nemrzí. Od všeho trochu.
Kiki_from_Bruun:): Dobrý den,zajímalo by mě,jestli zdílíte se mnou stejný názor,že Mahulena Bočanová je z nynějších tanečníků nejlepší na latinskamerické tance spolecne s jejím tanečníkem?..
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Jsou super, ale i ostatní jim nic nezůstanou dlužni. Ještě toho asi hodně uvidíme. Už se těšíme.
Jana: ...a stejně jste byli nejlepší. Tedy alespoň pro mě. Moc jste se mi líbili, jste skvělý pár a bylo na Vás vidět, že máte radost z tance. Paní Janu obdivuji (kéž bych měla alespoń polovinu elánu ve vašem věku) a pana Zdeňka se chci zeptat, jak se dostal k tancování a kdy a co ho přivedlo k tomu, věnovat se mu profesionálně. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Děkujeme za obdiv.
K tanci jsem se dostal díky mé mámě, která mi koupila v šestnácti první oblek a vyhnala mě do tanečních. Hrozně se mi tam nechtělo, ale dostal jsem to příkazem a tak jsem musel. Bylo to asi nejlepší rozhodnutí v mém životě. Už je to hodně, hodně dávno. A proč jsem se stal profikem? To je asi sen každého sportovce či tanečníka, udělat z koníčka zaměstnání. A já měl to štěstí, že se mi to podařilo. I já přeji hezký den.
MEDOSEK: MOC JSEM VÁM FANDILA.KDYBY JSTE MĚLI ČAS MOHLI BYSTE MI NAPSAT NA MOJI EMAILOVOU SCHRANKU?BYLA BYCH MOC RÁDA.MIŠA-10 LET.MOJE EMAILOVÁ SCHRÁNKA miskahab@tiscali.cz
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ahoj Míšo, ozvem se Ti . Ahoj
konzervativní: paní Švandová, brzy zahájí plesová sezóna byla by ste ochotna přijet i panem Fenčákem a předvést předtančení na městském plese, nebo jiné podobné akci.
Váš krok a souhra byl moc krásný a ženy v našem městě by to přijali s povděkem díky za odpověď.
Případně jak získat kontakt.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Jsme moc rádi, že jsme se Vám líbili. Obraťte se prosim na pana Hanzlíčka (manažér Jany ), tel. 602339731.
Děkujeme za zájem
šárka: Co říkate na výkony Vaška Vydry?Mě velice mile překvapil!!Ahoj
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Vašek Vydra je naprosto na svém místě a my mu oba moc fandíme. Takže, Vašku, do toho!!!
Jana: Měla bych otázku jak pro Janu, tak i pro Zdenka: Jaká byla vaše první myšlenka, když vám řekli, že vypadáváte? Díky
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Jana: - že mě diváci mají opravdu rádi a uposlechli mé výzvě. Ale i tak trochu smutek.
Zdenek: - že už si s Janou asi tak moc nezatuncuju. A uznejte, není to škoda?
Jiří: Kterou inscenaci v Karlíně jste měla raději - Řeka Zorbu nebo Anděl s ďáblem v těle?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: asi Řeka Zorbu. Díky za optání.
Jana: Moc sem vám fandila a docela mi bylo líto, že jste vypadli. Hlavně panenka na klíček v předchozím kole byla fakt super :-) Jana z Brna
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Děkujeme, že jsem se Vám líbili. Právě díky těmto ohlasům stálo za to , být u toho.
Zazi: Paní Jano, obdivuji Vaši noblesu s jakou jste celou účast ve StarDance zvládla! Po Vašich slovech věnování závěrečného tance mi vstoupily slzy do očí! Držím Vám pěsti i do dalších aktivit!
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Děkuji.
Denisa: Které šaty se vám nejvíce líbyli .
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Velice dobře jsem se citila v šatech na quickstep. Černá a bílá je vděčná kombinace a já ji mám ráda.
Kačka: DOBRÝ DEN
Chtěla by sem se vás zeptat jestli ste se začala dívat na star-dance když jste vypadla a komu fandíte.
Tak děkuji a nashledanou.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Fandíme všem bez rozdílu a pokud budeme mít čas, budeme samozřejmě pořad sledovat. To si nenecháme ujít.
Martina: Tak co jste v sobotu tančili já jsem totiž neviděla star denc
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: tančili jsme slowfox. Pomalý standardní tanec, ale hrozně těžký.
Radka: Který tanec se vám nejlépe tančil.....a který se vám nejvíce povedl?!Držela sem vám palce byly jste opravdu dobří!
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: velice dobře se mi tančila cha-cha, ale bohužel jsme tančili jako první a to bylo v prvním večeru hodně nevděčné. takže se ukázala i nervozita. Ale jinak byl poslední slowfox něco vyjímečného. Bylo to jako v mlze. bylo to pro mě to pravé tancování. ani nemůžu říct , proč.
Petra: Předně gratuluji k podaným výkonům v celé soutěži, o které si myslím, že je velice zdařená a to ve všech směrech. Má otázka zní, jestli Vás i nadále uvidíme v přímých přenosech-tentokrát již jen v publiku, budete soutěž nadále sledovat?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: V posledním večeru nás uvidíte dokonce i tančit. A pokud nám to pracovní vytížení dovolí, třeba i v publiku.
panilk: Vaše poslední vystoupení mne nadchlo a byla jsem překvapená,jak
bylo krásné,druhým vystoupením jsem byla trochu zklamaná,protože jsem od Vás očekávala hodně.Nebyla Vaše výzva ukvapená? Co byl její pravý důvod? Zdravotní problémy?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Jsem pracovně velmi vytížená, takže ta výzva¨byla na místě. ale vím, že nám přesto hodně fanoušků zaslalo hlasy a jsem jim za to vděčná. Nebyl v tom žádný zdravotní důvod, kdybych se na to necítila, do soutěže bych vůbec nešla. ale tanec je dřina a já si to vyzkoušela na vlastní kůži. A jsem moc ráda, že jsem do toho šla.
martina 14 let: dobrý den jak dlouho vám trvalo nacvičit jedno číslo? a jaký jste byli kolektyv s ostatními soutěžícími děkuji
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Nacvičovali jsme tance již od září, takže nemůžeme říct přesně, kolik času jsme potřebovali pro jednotlivá vystoupení.
A kolektiv? Moc fajn. Všichni. Ať už taneční páry či celý tým Star dance. Něco takového se hned tak nevidí. Asi to je ten největší důvod, proč nás mrzí, že už tam nejsme.
filip: Paní Švandová, kolik je vám let?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Filipe, tak to Vám nepovím. Vždyť už to stejně víte. Tak kolik, co myslíte?
Jana: Jak Vam bylo kdyz vypadl par Censky+Bufkova?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Stejně jako když vypadli Helena s Edou. Velice smutně. Všem je vždycky moc smutně, když vypadne dalsí pár. To je podle mého velký mínus tohoto show.
Radek: Dobrý den přeji Vám oběma. Gratuluji k dosavadním výsledkům. Škoda,že jste to nedatáhli ještě dál. Chtěl jsem se zeptat, Koho tipujete na vítěze? Děkuji za odpoveď
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Na vítěze netipujeme. Na konec vyhrají všichni, kdo vás alespoň chvíli přivedli na jiné myšlenky a pobavili. Nemyslíte?
PEPA: jak je?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: děkujeme za optání, dobře.
Petra: Marek E. v úvodu soutěže mluvil o problémech tuším, že s kyčlemi Jany Š.,nezlobily Vás? Dozvíte se vždy po hlasování, kolik jste obdrželi diváckých hlasů?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Nebolely, děkuji. A kolik hlasů jsme dostali se také nedovíme.
katka: je to škoda, že jste vypadli právě vy! Tančili jste podle mě bezvadně, a porota na vás byla myslím si příliš přísná. Jak jste se s tím vypořádali, že už nebudete v soutěži?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Všechno má svůj konec. a tahle soutěž ho pro nás měla 25. listopadu. Život jde dál.
Jana: Co je lepsi: tancovani nebo golf?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Jana: asi golf, protože nemám u toho partnera, který pořád něco chce. A Zdeněk toho chtěl opravdu moc.
Petr: Dobrý den, váš poslední tanec byl, z mého laického pohledu, jedním z nejlepších výkonů v celé soutěži a řekl bych, že jste do toho dali něco více sebe než ostatní. O to více mne mrzí, že jste vypadli, moc jsem vám fandil. Mohl bych se však zeptat, jak se jmenovala píseň, na kterou jste tančili? Děkuji za odpověď
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Milý Petře, díky za pochvalu. Byla to píseň od Adriana Cellentana (ani nevím, zdali se to tak píše,) ale název nevím. Mohu Vám to ale zazpívat.
Kačka: Dobrý den.
Jaký tanec máte nejraději?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ty, ke kterým ¨jsme se vůbec nedostali. Nevím, co obnáší. Takže musí byt hrozně fajn.
Stardance: Jeste bych chtela vedet kolik stoji takove saty a kde bych jemohla videt(internet atd.....)Dekuji byli jste skvelí.Star
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Myslím, že veškeré fotky a informace najdete na www.star-dance.cz.
MEDOSEK: MOC JSEM VÁM FANDILA
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Děkujeme.
Barča.T: dobrý den ve spolek:o))) chtela bych se zeptat pana Fenčáka, jestli je pravda že učil taneční v ústí nad labem kolem roku 1985?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Pravda to je. Pocházím z Ústí nad Labem a dělal jsem asistenta v tanečních, takže pozdravuji rodné město.
katka: Dobrý den já mam na oba stejnou otázku: tancovalo se vám dobře s partnerem či s partnerkou a mohli by jste mii poslat na Kateřina Kováříková Reinsbergerova 229/4 poslat vaše autogrami????????? Byla bych moc radá kdyby jste mi je poslai a mocinky jsem vám držela palce fandila jsem vám a byla to vaše premiera??????
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Tancovalo se nám spolu moc dobře a díky za držení palců. Jinak kontaktujet ČT Kontakt s diváky paní Jelínkovou.
Katka: Dobrý den ...který tanec se vám líbil...a který se vám povedl?!Držela jsem vám palce...a fandila vám....mě ste se moc libili hlavně s tou koloběžkou to se vám povedlo!
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Doufáme, že tance se nám povedly všechny, jeden víc a druhý míň. Ale snažili jsme, aby se Vam líbily. Tak děkujem.
Kateřina: Jak jste se cítili když jste slyšeli že jste vypadly?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Tak všelijak. I když jsme s tim tak trochu počítali. Ale přesto: opustit toto show je pro každého docela smutné.
já: žijeme rychle, stále honíme čas, tloustneme stejně jako svět kolem nás... :-D
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Tak je čas s tím něco udělat. existuje mnoho tanečních škol, tak hybaj se přihlásit.
X:X: Jak se vám spolu spolupracovalo, zvykli jste si na sebe rychle ?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Když spolu máte v následujících týdnech strávit hodně času, musíte se snažit spolu dobře vyjít. My měli to štěstí, že jsme si od začátku rozumněli a tak ta naše spolupráce byla docela jednoduchá.
Eva: Jano a Zdeňku,zdravím vás z Olomouce. Líbilo se mi jak tančíte ,když jsem mohla pořad mezi kojením a péčí o mimčo,sledovat:o) Paní Jano, obdivuji vaše nasazení,elán a eleganci. Vypadáte výborně,jste "fešná baba"!!!:o))Šaty byly opravdu nádherné!Zvláště teď naposledy při slowfoxu jste byla princezna,krásně upravené vlasy,líčení...dokonalé!!!Jsem ráda, že se podařilo udělat tak pěkný taneční pořad,konečně! Vypadáte spolu super a fandím vám i když už mimo soutěž.Přeji hodně zdraví a ať se daří!
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Milá Evo, díky a posíláme pozdrav "mimču". Je fajn , že jste si při tolika povinnostech s miminkem našla na nás čas. A děkujeme za podporu.
Ivana s rodinou: Moc jste se nám líbili.V sobotu Vám to slušelo.
Škoda že Vás už neuvidíme.Děkujem za pěkný zážitek.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ale uvidíte. 23.12. jsme zase ve Star dance. Tak brzy na shledanou.
Adam: Já sice fandím mému trenérovi (neřeknu radši kdo) ale Vám paní Švandová patří obdiv, protože co jsem viděl v jivu by Vám mohly mladší slečny závidět. Myslím že jste zvládla opravdu pořádné sousto a tancování Vás zjevně baví.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Za to , že fandíte svému trenérovi se nemusíte stydět. To vás , Adame šlechtí. My fandíme taky všem a zůstáváme svoji. Tak fandětw dál.
Nancy: Dobré odpoledne, chtěla bych se zeptat Jany, jestli se bude tanci jakýmkoli způsobem věnovat i nadále, potom Zdeňka, jestli někdy uvažoval že by tančil nějaký jiný taneční styl? Děkuji;-)
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: tanec mám ráda celý život, jen jsem se k němu intenzivně dostala až teď. ale nehodlám se s ním (myslím tím tancem) na vždycky rozloučit.
Zdeněk: Jiný taneční styl? Asi se budu řídit příslovím: drž se , ševče svého kopyta.
Ali: Ahoj ptám se Zdenka jestli jste jednou ženatý?:o))
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ano, jsem . A to již 21 let a stále s jednou ženou, se kterou jsem začal už v tanečních. A mám dvě děti. Také s tou jednou manželkou. Stačí?
...: Dívali jste se někdy na Let's dance na slovenské TV MARKÍZE ? to je stejné jako StarDance, ale u nich to začínalo o maličko dřív ...
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Zdeněk: ano, viděl jsem ten pořad. Je fajn, že tanec zahltil Evropu. Bylo na čase. A Janu jsem musel na tréninku informovat, jak to na Slovensku vypadá, nemá Markízu.
Adam: Zdeňku, připadá Vám teď když můžete porovnat :-) jestli je těžší učit pokročilé tanečníky podle svého nebo učit celebrity úplně "od podlahy"? Když myslím na hodiny strávené na parketu někdy si sám říkám že v tanečních bylo lépe. Na soutěži to ale přejde, to je krásný pocit co bych nevyměnil za nic.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Je vidět Adame, že jste znalec. Těžké ve Star dance je to, že neučíte tančit lidi, kteří za Vámi přijdou a chtějí začít od základů. V této soutěži musíte v nejkratší době udělat z naprostých lajků profiky ,tančící před kamerami v róbách jako na mistrovstvi světa a před porotou, která jim nic nedaruje. Takže přeskočí všechny ty začátky a stanou se na minutu a půl tanečníky se vším všudy. A to jim opravdu nezávidím. Mají se naučit a být hodnoceni za něco , co my ostatní děláme celý život.
Barů: Myslíte, že je potřeba mít vysokoškolské vzdělání na nějaké konzervatoři, aby se člověk uživil jako tanenčík?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Vysokoškolský titul není bránou k úspěchu. Mám svůj vlastní recept na dobrého tanečníka nebo trenéra a doposud mě nezklamal. jedinou ingrediencí,kterou Vám prozradím je špetka talentu a potom hodně, hodně srdce.
kuba: kolik je vám let
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Nemůžeme odpovědět, když nevime , koho myslíte. To jako kolik je nám dohromady?
kája: dobrý den, vypadáte tak skvěle paní Švandová! Jak to tak děláte, že jste tak štíhlá? moc jsem Vás obdivovala v soutěži a stále budu, i když jste vypadla...
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Hodně se hýbu a nepostojím v klidu. Mám hodně práce a tak nemusím koukat na línii. A ten tanec na kilech opravdu nepřidá.
Sylvie: Vážená paní Jano a pane Zdeňku,ráda bych Vám poděkovala za 4 krásné večery,které jsem mohla prožít ve Vaší společnosti,prostřednictvím ČT. Bylo to opravdu osvěžující a překrásné.Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů v osobním žívotě a nádherné prožití nadcházejících Vánočních svátků.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Milá Sylvie, děkujeme moc za Vaši odezvu. Bylo nám potěšením zpříjemnit Váš sobotní večer. I Vám krásné vánoce .
Jirka: Se kterým párem jste si asi nejvíce rozuměli ( ze soupeřů )
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Asi se všemi. bylo by nespravedlivé někoho zapomenout. Jsou všichni moc fajn.
Stardance: Me ste se libili ale myslim si ,ze sou tam i lepsi kazdopadne ste byli ozivenim a jste odvazni,ze ste se do toho dali.Diky Stardance
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Souhlasíme s Vámi. asi proto jsme dnes na tomto chatu.
lada: jak jste se do te souteze dostali, byla nejaka kvalifikace, nebo vic hvezd nemelo odvahu?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Bylo to o odvaze a pro tanečníky i o náročném výběru.
Šárka N.: Zdenku,choreografie byla super a i po těch letech :-D jsi stále ve formě.Ahoj ještě jednou.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Děkuji, budu se snažit i nadále. A kdy zajdem na pivko?
David: dobry den jak se mate po plese ktery byl na zofine tancovaly jste dlouho a jak se vam v soutezi libilo
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ples na Žofíně i tahle krásná show jsou obohacením posledních týdnů. Moc se nam tu libilo.
Martina: ¨Pproč jste chtěli vypadnout?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Toto je odpověď na všechny otázky, zda jsme chtěli či nechtěli vypadnout a jestli nás to mrzí:
z důvodů pracovního vytížení jsme si na jedné straně oba oddychli, že denní stres končí, na straně druhé opouštíme pořad, kde jsme se cítili velice dobře a kde to bylo s ostatními kolegy moc fajn. takže rozpolcené dojmy a radost, že jsme mohli být u toho.
jana: dobrý den, jak se Vám tancovalo?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: děkujeme, moc dobře. ale přesto jsme vypadli.
MÍŠA: Chtěla bych se zeptat, jak vaše účinkování v soutěži zvládali nejbližší příbuzní a jestli se budete stýkat i po soutěži.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Je to práce jako každá jiná a naši životní partneři vědí, s kým proplouvají životem. Tanec a jeho nácvik je téměř to stejné jako zkoušky v divadle, takže nic nového. A jestli se budeme stýkat i po soutěži? Se ženou mého tanečního partnera jdu brzy v Praze na kafe, takže kdo ví....
dana: máte nějaké pestré chvilky z tréninků?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Těch bylo tolik, že bychom tu seděli ještě týden. Ale snad ještě dost věci uvidíte v televizi.
sisi: Dobrý den jak se máte? Kolik hodin denně jste trénovali? A jak se vám to dařilo zkloubit z ostatníma povinostma. Moc se mi líbíte v seriálu ulice.Paní Švandová jak to děláte že stále vypadáte tak dobře?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Mám tolik práce, že ani nepřemýšlím nad tím, jak to dělám. Opravdu nemám žádný recept.
PETT: Paní Švandová,Zhubla jste taky při trénincích? A kolik?
Prosím odeište nebo budu plakat:-(
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Pette, neplačte, to to za to nestojí. Nezhubla jsem, protože už nebylo co. Takže jsem se v pauzách mezi tréninky rychle dojídala, ať je z čeho čerpat.
lucy: co si myslíte o tanci ostatních soupeřů?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: ...že jsou skvělí!
Marketka Vajdikova: Jsou ty tance naročne . Taky jsem tancovala v páru
Dekuji za odpoved
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Náročné jsou moc. Ale stoji to za to.
Verunka: Slowfox byl váš nejlepší tanec a ty paťáky byly fakt moc pěkny.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: ty paťáky mě strašily i v noci.
Peťa: Jak dlouho tady ještě budete?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Už budeme muset končit, ale máme hroznou radost z příspěvků a otázek. Bylo by to na celý den, bohužel to není možné. Takže posledních deset otázek a potom se rozloučíme.
Terka: Zdeňku, učíte i v České republice?Děkuji za odpověď
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Ano, učím. Ale je to spíš individuální, podle domluvy s tanečníky.
petra: jak by bylo možné se přihlásit do nějakého kurzu?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Vyzvednout si kdekoli přihlášku, kde se kurzy organizují.
kvido: máte rádi knedlo zelo vepřo?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: A jak!!
MarkétaZOstravy: Poslali byste mi prosím autogramy
Děkuji předem

(P.S.- Prosíím,prosíím, odepište mi, že pošlete PROSÍM!)
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Milá Markéto, na ČT kontakt s diváky se obraťte na pani Jelínkovou, ta Vám pomůže.
gaba: bude podobná soutěž i pro veřejnost?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: bylo by to fajn.
péta: jaký je váš názor na vtipy o blondýnách?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Když mnohdy pasují, proč ne. to je jako s vtipy o policajtech. Taky neplatí na všechny.
jája: nevíte jestli byde chat i s terezou kostkovou a markem ebenem? dekuji za odpověd
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Podle našich informací už Marek a Tereza na chatu byli. Oba , začátkem listopadu.
Milada: Bojíte se?
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Čeho?
Petra: Musim napsat, ze jste se mi v sobotu take moc libili. Sledovala jsem ten to porad na jare v Nemecku, ale ten nas je daleko lepsi a prispeli jste k tomu i VY.
Jano, chtela bych take jednou tak vypadat jako Vy ve Vasem veku a umet se tak hybat, cili klobouk dolu.
Jana Švandová a Zdeněk Fenčák: Tak tohle je poslední odověď. Děkujeme Vám všem moc za Vaše hlasy a podporu a věřte, že si toho moc vážíme. bylo nám s Vámi všemi moc fajn a pokud jsme našim tancem přispěli alespoň krátkou chvilenku i k Vaší pohodě, máme z toho velikou radost. Přejeme Vám ještě moc hezkých chvil u sledování Star dance a těšíme se zase někdy na viděnou nebo na počtenou. Vaši Jana
Švandová a Zdeněk Fenčák