Domů

neděle 10. 12. 2006

ČT1 21:50 StarDance ...kolem dokola

P4:3 
Stopáž: 3 minuty
Rok výroby: 2006

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29688

Chat

Jan Čenský a Tereza Bufková
Jan Čenský a Tereza Bufková soutěžící StarDance - 2. vypadnuvší dvojice

V sobotu bojovali naposledy o přízeň poroty a vaše hlasy. Tančili pro vás, ale rozhodli jste, že do dalšího kola nepostupují. Na jejich pocity, názory, tvrdé tréninky a vše okolo StarDance se ptejte Jana Čenského a jeho partnerky Terezy Bufkové.

Záznam chatu z pondělí 20. listopadu 2006 od 14:00
xxx: jste zklamaní že jste vypadly???
Jan Čenský a Tereza Bufková: Dobré odpoledne, zdravíme všechny fanoušky StarDance a jsme připraveni odpovídat na vaše otázky.

Verča Om.: Dobrý den to je ale škoda že jste vypadli. Já jsem Vám fandila. Byli jste fakt dobří. Jste smutní? Na který tanec jste se nejvíce těšili?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Určitě jsme smutní..Popravdě řečeno jsme to ještě tenhle večer nečekali a o to víc jsme byly zklamaní:( Ale nevadí, svět se nezboří:0)))
Hanka: Terezko a Honzo, nic si z toho nedělejte, že jste vypadli. Stejně jste byli nejhezčí pár. Terezka byla rozhodně nejpůvabnější ze všech tanečnic na parketu, no a Honza ji skvěle doplňoval. Hodně štěstí!
Jan Čenský a Tereza Bufková: Děkujeme za poklonu a za podporu. To potěší!!!
David: jak se vam v soutezi libilo a jak se vam tančilo
Jan Čenský a Tereza Bufková: Věnovali jsme tomu 3 měsíce energie a času, takže o to víc jsme si pak užívali jednotlivá kola. Meli jsme skvělé publikum a báječnou partu tanečníků, což přispívalo k nádherné atmosféře. Tančilo se hezky.
Edita: Pane Čenský, Terzko, rády bych se zeptala - nahráli jste si večery starDance na video? Díky za odpověď a přeji pěkný den!
Jan Čenský a Tereza Bufková: Nahráli, nahráli!!:)))
Verda: Dobré odpoledne,moc Vám to spolu slušelo. Chtěla jsem se zeptat Terzky jak se jí s Honzou trénovalo. Jaký byl žák. Díky
Jan Čenský a Tereza Bufková: Honza byl úžasný žák a ještě úžasnější člověk! Jsem ráda, že jsem měla tu možnost ho takto poznat. Moc si toho vážím, je to pro mě čest. Touto cestou Ti Honzo děkuju. A... TRSNI SI !!(pro nechápavé: to je pozdrav tanečníků :0)))
Ronka: chtěla jsem se zeptat obou dvou, komu teď když jste vypadli fandíte?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Je těžké někoho upřednostnit. všichni jdou do toho s plným nasazením a každý pár je originální. Držíme palce všem!!! Ale přesto jsme se shodli na stejném páru a to: Mahulenka s Jardou. Líbí se nám způsob, jakým se do toho obuli. Mají šťávu, temperament a dřou jak koně!!
Verča Om.: Který tanec jste si spolu ještě chtěli zatančit?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Předpokládali jsme, že si ještě zatančíme Paso doble. Bohužel:( Tak třeba jindy:)
lucka: Dobrý den,podlě mě měla vypadnout paní Švendová,vy jste byli mnohem lepší...moc jsem vám fandila...Bavili vás tréninky???Hezký den
Jan Čenský a Tereza Bufková: Tréninky byly pro nás pro oba zážitky. Fyzicky asi náročné, ale psychicky relax:)
Janička Švandová a Zdeněk byli šokovaní a měli vůči nám trochu výčitky. Ale my si myslíme, že Jana odvedla ohromný kus práce a za to, že toho tolik zvládá, si zaslouží jen a jen velikou pochvalu!!! Jani a Zdendo zdravíme a v sobotu to tam pořádně rozbalte:)
Míla: Také konstatuji, že jste se mi moc líbili a je mi líto, že jste vypadli.
Co vám tahle soutěž dala a co vzala?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Děkujeme moc. Spíš nám ta soutěž víc dala, než vzala. Dostali jsme se mezi báječné lidi a užívali soutěživé taneční atmosféry. Rivalitu jsme prakticky nepoznali. Naopak, všichni jsme si v zákulisí fandili a radili jeden druhému, co ještě zlepšit.
Marta: Moc jste se mi nelíbili je docela dobře že jste pryč
Jan Čenský a Tereza Bufková: Děkujeme za upřímnost:))
Mery: Ahoj Terezko, jsem Mery tvá vedoucí z několika táborů. Je moc velká škoda, že jste venku, protože v sobotu možná jedu na přenos. Budeš(te), tam alespoň jako diváci??? jinak jsi vyrostla v překrásnou ženskou, což mi při pohledu na fotky kde jsi jako dítě připomíná, kolik mi je :-)))
Jan Čenský a Tereza Bufková: Ježiš Mery ahoooooj!:) Jasně, že si pamatuju. Děkuju moc za podporu. Myslím, že se v sobotu uvidíme:)
Irena: Mrzí vás že jste vypadli?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Mrzí, mrzí, mrzí! Ne tolik kvůli soutěži samotné, ale spíše kvůli skvělé partě, od které se tak trochu trháme. Asi jsme neměli zajištěné dostatečné množství hlasů od diváků!:)
Ota z Nýrska: Zdravím Vás pane Čenský i Vás Terezo Bufková,jak se cítíte po vyřazení a jestli se oba někdy zučastníte obdobné soutěže?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Zdravíme do Nýrska! Ano, hned tento pátek se zúčastníme soutěže v polce na plese České televize, který se koná v Paláci Žofín od osmi hod.
Týna: Terko, jak se ti tančilo s partnerem o hlavu vyšším?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Z pčátku jsem nevěděla, co s tím. Zvlášť ve standartních tancích. ale nakonec to myslím dopadlo dobře:)
Šárka Hromádková: Milý Honzo a Terezo. Mrzí me, že jste vypadli. Sice tančit neumím, ale ráda se na taneční soutěže koukám už pár desítek let. Sice jste byl trošku kostěný, ale mě to nevadilo. Jste můj nejoblíbenější princ. Držím vám palce asponˇ n poli hereckém. Mějte se oba hezky. Vy jste Terezko taky velice milá. Hodně úspěchů.
Jan Čenský a Tereza Bufková: Jste moc hodná, děkujeme. Po neúspěšné sobotě jsou tyhle krásné zprávy záplatou.
Pavel: Jste snad jediná zrzka, co se mi opravdu líbí :-)
Jan Čenský a Tereza Bufková: :))Díky za poklonu:0)
Týna: Pane Čenský, myslíte si, že se Vám zlepšila fyzička? Za ty tři měsíce...
Jan Čenský a Tereza Bufková: Myslím si, že ano. Lehce jsem zhubl, hlavně v partiích břicha. Zlepšilo se mi i držení těla, občas si vykračuji jako kohout.
Lenka: Dobrý den, pane Čenský od koho jste měl největší oporu? A Vy Terezko, kdo Vám nejvíce fandil?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Honza: Od své partnerky, ta mě na parketě i přenášela:) Tereza: Od svého partnera, ten mě chudák musel při tanci tahat:) A od mé milé rodinky z Lípy.
katka: Pane Čenský tancovalo se vám dobře s paní Bufkovou ata samá otázka na paní Bufkovou: Tancivalo se vám dobře s panem Čensjým
Jan Čenský a Tereza Bufková: Paní Bufková, já nevim jak vy, ale tančilo se mi s Vámi moc dobře:) Pro mě to byla premiéra s profesionální tanečnicí, byla prostě nejlepší...... Pane Čenský, nápodobně!!!!!!!!!!!!!!!:)))
Pítrs: Dobrý den, myslím si, že jste vypadnout neměli, ale co chce jednotlivec je pramálo zajímavé. Pane Čenský, jak se s odstupem času, poté, co jste k tanci přičichl, díváte na tanečníky a jak tvrdý sport to podle Vás je? Šel byste do toho znovu? Terezko (tanečníkovi určitě dovolíš tykání) pan Čenský prohlásil, že k tobě musí přistupovat jako k dceři. Viděla bys v Honzovi svého otce a myslíš si, že by z Honzy mohl být závodní tanečník?
Díky za odpověď a hodně štěstí oběma
Jan Čenský a Tereza Bufková: Honza: Kdybych dostal šanci, šel bych znovu určitě, i když sport je to velice náročný. Poznal jsem, že pokud chce člověk tančit na špičkové úrovni, je to nesmírná dřina a někdy to i bolí.
Tereza: Honza je tak skvělý člověk, že bych za druhého tatínka brala hned. Bude se mi po něm stýskat. Je hrozně pracovitý a trpělivý, takže bz byl by výborným závodním tanečníkem. To si pište!:)
dana: Pane Čenský máte s tančením nějaké zkušenosti nebo tohle(stardance) byla vaše premiera??
Jan Čenský a Tereza Bufková: Absolutní premiéra, vždycky jsem se na tanec jen díval nebo ho uváděl. Je velký rozdíl ho obdivovat a tančit.
Eva Štěpánková: Moc vás oba zdravím. Chci říci, že jste nevypadli. protože byste byli nejhorší, ale proto že zkrátka národ čtenářů Blesku má zvláštní měřítka na kvalitu, zato hodně rád posílá SMS. Vím, že je to slabá náplastička, ale je to tak. Porota Vás posoudila objektivněji, to víte sami. Moc Vám to slušelo, udělali jste veliký kus práce, skoda, že Vás neuvidíme. Moc Vás zdraví
Jan Čenský a Tereza Bufková: A to jste ještě neviděla Paso doble a jive!:)Děkujeme!!!!!
Jika: Pane Čenský, jste pro mne PAN HEREC - ráda bych Vás viděla i v divadle. Na které představení bych měla zajít? (Raději něco humorného, vážných situací mám v životě až až..). Děkuji a přeji pevné zdraví Jika
Jan Čenský a Tereza Bufková: Zkuste Simonovo představení: Vstupte! v divadle U Hasičů(s panem Nárožným a s panem Mrkvičkou. Klidně přijďte, netančím tam. A pokud řeknete heslo StarDance, budete to mít zadarmo:)
Jitka: Milý Honzo a Terezko,
je mi líto, že jste ze soutěže vypadli, ale co - když nejde o život... Chci se Vás zeptat, jak jste se do soutěže vlastně dostali a jakým způsobem byly tvořeny dvojice? Ovlivní Vás, Honzo, účast v soutěži nějakým způsobem? (Třeba jen tím, že budete častěji manželku zvát na taneční akce?)
Za odpovědi děkuje a hodně úspěchů Vám přeje Jitka
Jan Čenský a Tereza Bufková: Profesionální tanečníci prošli castingem a herci byli oslovováni. O osmi párech rozhodla dramaturgie(asi losem:).
Honza: Ano, ovlivní mě to. pokud půjdu na taneční akce, tak jedině s Terezkou.
Honza: Hezký den,
už víte jak se změní Váš život po tom, co jste se představili národu jako tanečníci??? Vím, že je na případné nabídky brzy, ale přesto... obdrželi jste již nejakou nabídku??:) Byli jste moc krásný pár.
Hezký den.
Jan Čenský a Tereza Bufková: Před chvilkou jsme obdreželi nabídku na účinkování na plese. Podle vyřazení by to mohlo být na kongresu o kopytech nebo na srazu dřevorubců. Chichi!!
Petra: Jan Čenský: Co podle vás bylo težší: tango nebo rumba?
Je mi líto že jste vypadli. S vmamkou jsme vám fandili.
Jan Čenský a Tereza Bufková: No asi to tango a standartní tance vůbec. i když jsem si původně myslkel, že je to obráceně.
Jitka: Budete se chodit dívat na přenosy jako diváci, i když již nesoutěžíte???
Jan Čenský a Tereza Bufková: Určitě tam budeme 23.12.2006 na poslední přenos a dívat se budeme určitě.
Kateřina: prsím poštete mi autogram?Katka Fejtová, Nový Svět a65, Harrachov 51246
Jan Čenský a Tereza Bufková: jan Čenský a Tereza Bufková
Magdalena: Fandili jsme vám, je škoda že jste vypadli. Jak moc těžké pro vás bylo trénování nových a těžších kroků? Díky!!
Jan Čenský a Tereza Bufková: Těžké no:)
Tomáš: Dobrý den, rád bych napsal, že slečna Bufková je velmi sympatická slečna a že byla radost se na ní dívat, ať už při tanci, nebo po něm :-)
P.S.: Pár otázek mě napadlo pro sl. Terezu... Dá se tancem na Vaší (profesionální) úrovni uživit? Zvou Vás často na ukázky tanců? A dá se tanec časově skloubit s rodinným životem? A je pravda že se často dají taneční páry i v osobním životě? Děkuji.
Ať se Vám (oběma) daří, hezký den.
Jan Čenský a Tereza Bufková: Honza: Absolutně s Vámi souhlasím!
Tereza: :) Děkuju moc. Tancem se samozřejmě dá živit, ale není to tak jednoduché, jak se zdá. Člověk musí něco znamenat, dokázat a mít v tanečním světě jméno, aby k němu páry chodily lekce. Je celkem těžké se prodrat a já nejsem ještě na takové úrovni, abych se tím uživila. A k té druhé otázce; tanečníci se spolu často dají dohromady a většinou je to díky tomu, že jsou na sebe zvyklí a nebo si tzv. zbydou. Samozřejmě ne vždycky.
Šárka Plachá,Praha: Co vás motivovalo přihlásit se do této soutěže?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Původně jsem si myslel, že mám v soutěži vystupovat jako moderátor. Nikdy by mě nenapadlo, že mám před národem tančit. Když jsem byl vyveden z omylu, bral jsem to jako výzvu a řídil jsem se heslem, že ti co říkají, že to nejde by neměli rušit ty, co to dělají.
Šimon Pavel Rýmař: Pane Čenský, co vy a ženský?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Děkuji za optání, pořád funguje heslo, kde je Česnký, tam jsou ženský:o))
Kamil: Ahoj mám otázku pro Terezku - jsi lechtivá na chodidlech?:-) Díky za odpověď Kamil
Jan Čenský a Tereza Bufková: Dobrá otázka:) Jo jsem a ne jen na chodidlech:)
KIKI: CHTELA BYCH SE ZEPTAT JESTLI TANČITÉ RAD.
Jan Čenský a Tereza Bufková: S tancem je to asi jako se zpěvem. Když jsem o samotě, cítím se jako staaaaaaar! Velmi stár:)
lenna: Ahoj Terezko, chtěla bych se zeptat, jestli používáš nebo všeobecně jestli profesionální tanečnice používají speciální obuv nebo nějaké vycpávky do střevíčků, aby je nebolely klouby na chodidlech.Díky za odpověď.
Jan Čenský a Tereza Bufková: Já nic podobného nepraktikuju, taky ty nohy potom na tanečních soustředěních vypadají:) Řeším to až následně tunami náplastí a mastiček. Ale existují speciální vložky do bot.
Zachovi: Neposilam otazku, ale chci jen rici ze nam s manzelkou bylo velmi lito nejen Terezky ale i pana Čenského. Jejich vykon se stupnoval a proto klobouk dolu pred vykonem pana Čenského ale i před Terezkou která ho dokázala pripravit. Terezko diky manzele Zachovi z Tyna nad Vltavou
Jan Čenský a Tereza Bufková: Děkujeme moc moc moc. Honza si to zaslouží! Zdravím do Týna:)
blbeček: je to v háji co?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Asi ta nějak:)
Frederik Velinský: Naše sedmiletá dcera Vaše, podle nás nespravedlivé, vyřazení ze soutěže oplakala a prohlašuje, že se už na Stardance nebude dívat. A co Vy? Budete soutěž dál sledovat? A kdo je pro Vás favoritem? (Abych nezapomněl - dcera Vás samozřejmě moc pozdravuje.)
Jan Čenský a Tereza Bufková: Děkujeme za podporu i za slzičky.
Anna Hlobenova: Chtěla bych se zeptat Terezi Bufkové jestli si na mne ještě pamatuje. Můj e-mail je achuna@seznam.cz a jmenuji se Anna Hlobenova a byla jsem jeji spoluzacka na zakladni skole. Prosim vyridte ji to to. Dekuju.
Jan Čenský a Tereza Bufková: Jasně Aničko, pamatuju.Jsi zlato. papa
Lenka: Ahoj Terezko, chtěla bych se zeptat na večerní šaty, ve kterých jsi tančila, byly to tvoje šaty nebo půjčené? a taky kdo je navrhoval? díky
Jan Čenský a Tereza Bufková: Byly to šaty z dílny Katky Novohradské( ve spolupráci s Hankou Kopeckou a Zuzankou Strakovou)z tanečního salónu Heller Dance and Fashion, který šije kompletně všechny kostýmy pro tento pořad. Šaty jsou vážně překrásné a je radost v nich tančit. Holky, děkujeme!
Rozárka Popelková: Milý pane Čenský naposledy jsem Vás viděla tančit na melodii Postav třeba zeď. Musím říct, že teď Vám to šlo taky dobře a ten nakreslený knírek?Mňam....Umíte ještě tak krásně hopsat na tuto starší melodii?:-)
Jan Čenský a Tereza Bufková: i když jsem též už starší, rád si někdy zahopsám. s knírkem i bez!
Ondra: chtěl bych se zeptat jestli jste se už někdy s Terezou potkali?
Jan Čenský a Tereza Bufková: Úplně náhodou jsem se setkal s Terezčinou maminkou v divadle, kdy já jsem stál na jevišti a maminka v hledišti:) Jinak poprvé až tady.
Ivča od Ostravy: Vaše tance byly krásné a průpovídky opravdu vtipné (dostal mě Opočenský..:o). Ten šarm a vtip je vidět i na tomto "četu" (tady se odváže i slečna Tereza).. Škoda že už Vás neuvidím tančit :o( Mám otázku - Honzo, ten knírek byl Váš nebo maskérky? :o)
Jan Čenský a Tereza Bufková: Bohužel jsem ho musel vrátit:)
Děkujeme za překrásné připomínky. Nyní jdeme oba dva pracovat, loučíme se s Vámi, třeba někdy doodpovíme na ostatní dotazy. Je jich moc, ale potěší. A přejeme vám: Když už Vám nebude do zpěvu, tak ať je Vám aspoň do tance!:0) 23.12. na viděnou!!!
FOTKY Z CHATU
Tereza BufkováTereza Bufková