Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jitka 31. 5. 2014 01:26 Reagovat 5 4

  Moc hezký a kvalitní seriál. Bohužel nám nevyhovuje vysílací čas, alespoň o hodinu později, nebo v podvečer! Klidně i v hlavním vysílacím čase ve všední den. Prosím opakujte v lepším čase!

 • David 24. 5. 2014 13:56 Reagovat 7 1

  Názor

  Sobotní ráno je především čas, kdy se na tv dívají děti, které těmto tématům moc nerozumí. V programu neexistuje repríza, rovněž záznam v internetovém vysílání chybí. Nemohu to nazvat jinak, než postupné pohřbívání takto kvalitních snímků Českou televizí... Dost mě to mrzí.

 • PETRA ZATLOUKALOVÁ 17. 5. 2014 10:49 Reagovat 4 2

  Děkuji za reprízu

  Děkuji za opakování seriálu,skvělé herecké výkony,zvlášt dnešní se Zuzkou Bydžovskou,opravdu úctihodný výkon,všechnu tu bolest co měla v sobě jsem ji věřila.Je moc zajímavé sledovat práci těchto lidí,jakým způsobem pomáhají překonat starosti a problémy.

 • Eva 28. 7. 2009 13:34 Reagovat 3 4

  vysílací čas

  Jsem moc ráda, že ČT znovu uvedla tento seriál. Bohužel jsem to zjistila příliš pozdě, protože jsem neviděla žádnou upoutávku, že bude ve vysílání. Chtěla bych tímto apelovat na ČT, aby takové kvalitní seriály a pořady pouštěla v pozdějších vysílacích časech a upozornila na ně upoutávkou.

 • Katy 27. 7. 2009 22:04 Reagovat 2 4

  perfektní!

  Naprosto perfektní herecké výkony, zvlášť terapeut pan Hartl a pan Kratina, k těm bych do terapií klidně chodila taky. Mám letité osobní zkušenosti se skupinovými psychoterapiemi a když vidím pana Hartla v roli terapeuta, tak se to přesně shoduje s realitou těchto léčebných postupů. Já bych panu Hartlovi doporučila změnit profesi a hraní si nechat jen jako koníčka.

  • Pistalkaufoukana 25. 8. 2009 15:59 Reagovat 1 0

   Nemáte někdo nahrané?

   Nenahrával jste někdo prosím tento seriál? Uteklo mi pár dílů.

 • čtvrtníček 1. 7. 2009 19:35 Reagovat 4 2

  excelentní a potřebné

  Za tenhle skvělý a statečný projekt patří ČT velké díky.

 • fantom 28. 6. 2009 17:13 Reagovat 0 9

  Opilá

  Mi se nejvíc líbí, jak je Ivana Chýlková opilá. Já mám radši vozvázaný cinknutý holky bez zábran, takže super!!!!

 • Alessio 27. 2. 2004 13:23 Reagovat 3 3

  Skvělý Jan Hartl et al.

  Výborný scénář Saši Berkové, celé výtečně všemi zahráno. Ovšem skutečně mimořádně napsaná i zahraná mi připadá ta role Jana Hartla. Je to podle mého soudu vždy skvělý herec, ale tady má i CO hrát. Ta jeho role psychologa doprovázená "bosou kovářovou kobylou" jeho manželství je životní.

 • Radka 27. 2. 2004 12:39 Reagovat 3 2

  Díky

  Byla jsem nadšená! Za seriál Co teď a co potom patří dík všem protagonistům. Autorka Berková ukázala, že vidí do lidí. Při posledním dílu jsem si taky poplakala....

 • 26. 2. 2004 19:14 Reagovat 2 2

  Porad k zamysleni a hledaní inspirace i pro Bozi reseni problemu

  Skoda, ze jsem si nestacila pridane dily (5-8)natocit, protoze jsou skutecne inspirujici pro zamysleni nad zivotem a tim, co dava cloveku hodnotu (8.dil). Dokonce i takto ateisticky porad muze pomoci pro krestansky zivot. Skoro se divim, ze se vubec CT na neco tak kvalitniho zmohla! V tomto pokracujte!!

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi