Ondřej v televizní soutěži, Patrik na fotce a Standa u zubaře – jeden horor za druhým! Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2007). Hrají: I. Bareš, L. Benešová, N. Boudová, C. Götz, J. Šulcová, J. Hraběta, J. Chromeček, H. Vagnerová, M. Prachařová, J. Prachař, J. Komínek, M. Zeman, A. Hemala a další. Režie T. Krejčí a B. Arichtev

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Tereza (M. Prachařová), Jana (R. Frydrychová) a Kuželka (M. Reythar) se přihlásí za svou školu do televizní vědomostní soutěže. Ondřej (J. Komínek) se dozví, že hlavní cenou je zájezd a chce se také přihlásit. Tomáš (J. Chromeček) se díky Patrikově fintě stane „dobrovolníkem“ při tvorbě prezentační stránky třídy na školním webu. Pomstí se mu a vyrobí fotomontáž, na které se Patrik (J. Prachař) objímá s jiným klukem. Standa (J. Hraběta) má problémy se zuby a tvrdí, že nemá na zubaře. Žádná z těch lží ale nepřinese kýžené štěstí…

Obsah dílu

Tereza, Jana a Kuželka se přihlásí za svou školu do televizní vědomostní soutěže. Ondřej se dozví, že hlavní cenou je zájezd a chce se také přihlásit. Už ale může být jen náhradníkem. Ve studiu dá Kuželkovi do pití projímadlo, aby se stal náhradníkem v oboru „sport“. Napije se ale Jana, a tak je náhradníkem v oboru „dějiny“ a to opravdu není jeho silná stránka. Družstvo prohraje.

Tomáš se díky Patrikově fintě stane „dobrovolníkem“ při tvorbě prezentační stránky třídy na školním webu. Pomstí se mu a vyrobí fotomontáž, na které se Patrik objímá s jiným klukem. Fotku rozmnoží, takže se dostane do rukou i Patrikovy matky Soni. Holky ze třídy se rozhodnou, že Patrikovi pomohou se znovuzařazením mezi spolužáky. Udělají si z něj kamarádku, před kterou se přestanou úplně stydět, a tak Patrik poprvé skutečně vejde do ráje – vidí kalhotky, podprsenky, stává se rádcem v otázkách celulitidy i střihu košilek. Jediný, kdo mu ne věří, je Eva.

Standa má problémy se zuby, ale říká, že nemá peníze na nové. Jan a Eda mu tajně vlezou do bytu a v matraci najdou výpis z banky, kde má Standa milion a sedm set tisíc. Když na něj uhodí, na co že to má, přizná se Standa, že na stáří, aby nebyl nikomu na obtíž. Jana to dojme a přesvědčí jej, že sám nezůstane a klidně může utratit peníze na nové zubní implantáty.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2007
 ST