Pot, dřina, vášeň, polibky, zlomená noha i srdce, žárlivost i přátelství. Hustá atmosféra doma i ve škole. Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2007). Hrají: I. Bareš, J. Šulcová, J. Hraběta, N. Boudová, J. Bernášková, H. Vagnerová, M. Prachařová, J. Chromeček, J. Prachař, C. Götz, J. Komínek, M. Zeman a další. Režie T. Krejčí a B. Arichtev

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Mezi Edou (C. Götz) a Soňou (N. Boudová) to opět vře. Do školy se vrací David (D. Rous), který se pohádá se Soňou. Eda se do jejich hádky vloží a své ženy se zastane. Dokáže být žena jako je ona vděčnou za projev obrany? Tomáš (J. Chromeček) se Patrikovi (J. Prachař) přizná, že se do Markéty (J. Bernášková) zamiloval. Vášeň, sex i něžné polibky či rozpor mezi studentem a jeho kantorkou – co z toho vyhraje? Ondrova třída má nového přísného tělocvikáře (V. Marhoul), který si zasedne na Kuželku (M. Rejthar). Vyřeší to zlomená noha nebo kamarádství?

Obsah dílu

Mezi Edou a Soňou to opět vře. Do školy se vrací David, který se pohádá se Soňou. Eda se do jejich hádky vloží a zastane se Soni. Dosáhne však jen toho, že ji proti sobě popudí. Soňa řekne Edovi, že se za něj stydí. Eda se z toho zhroutí. Jan a Standa ho chtějí rozptýlit, a tak mu navrhnou, aby chodil do kurzu video-režie. Eda se rozhodne natočit novou reklamu pro hospodu. I když je jeho reklama fiasko, udobří se se Soňou.

Patrik vyzvídá na Tomášovi, jak postupuje ve vztahu s Markétou. Tomáš se Patrikovi přizná, že se do Markéty zamiloval. Tomáš s Markétou se spolu poprvé pomilují. Markéta chce jejich známost zarazit v samém začátku. Tomáš to nedokáže unést a udělá jí žárlivou scénu ve třídě před spolužáky. Když se spolu ve sborovně vášnivě udobřují, uvidí je přitom Eva.

Třída Ondry má nového přísného tělocvikáře, který si zasedne na Kuželku. Ondra a spol. cvičí s Kuželkou, aby měl kondici. Také nastraží past na tělocvikáře a ten si zlomí nohu. Školáci si myslí, že se ho zbavili, ale ten vyučuje i s berlemi. Opět šikanuje Kuželku. Ten se mu ale hrdě postaví. Všichni spolužáci drží solidárně s Kuželkou.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2007
 ST