Jan si přivádí domů Lucii. Jeho tři synové se poprvé potkávají s jejími dvěma dcerami. Zvítězí společná večeře, nebo fotbal? Úsměvný seriál o složitém fungování moderní rodiny (2006). Hrají: I. Bareš, L. Benešová, N. Boudová, J. Šulcová, J. Hraběta a další. Režie T. Krejčí a K. Šulajová

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Lucie (L. Benešová) byla Janovou první láskou. Ona tehdy byla nejhezčí dívkou ve čtvrti a on byl jen kluk od vedle. Byl do ní blázen, ale ona měla jiné plány. Když jí bylo osmnáct, odešla studovat do Brna a on ji ztratil. Provdala se a měla dvě dcery. Jan (I. Bareš) se oženil a měl tři syny. Pak ovdověl, i její manželství se rozpadlo, a jak tomu osud chtěl, po dvaceti letech se tihle dva náhodou potkali a spojila je láska. Rozhodli se pro svatbu, a teď všech sedm bude muset žít pod jednou střechou.

To, co by bylo v jiných seriálech happy endem, stojí tady na počátku. Holky a kluci se potkávají až na svatbě. Kluci otevřou dívkám svůj dům a ty do něj nepříliš dobrovolně a s rozpaky vkročí. Společná koupelna, ve které je ráno přetlak, společná snídaně, při které kluci jedí párky a holky „zrní a trávu“, společné peníze, kterých se někdy nedostává… Krátce řečeno, jde o rychlokurs pro oba rodiče, aby zajistili fungování rodiny, která se najednou rozrostla.

Stopáž54 minut
Rok výroby 2006
 ST