Martin Dejdar uvádí přehlídku nejúspěšnějších vystoupení mistrů zábavy (2007). Bavit vás budou: J. Bohdalová, V. Dvořák, J. Bartoška, K. Gott, O. Kaiser, J. Lábus, J. Korn, J. Dvořák, I. Mládek, K. Zich, P. Bobek, P. Janda a další. Režie F. Polák

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Martin Dejdar v cyklu zábavných pořadů představuje televizním divákům ty nejúspěšnější komické a hudební scénky z legendárních pořadů České televize. V jeho výběru se objeví mistři televizní zábavy, jakými jsou Jiřina Bohdalová a Vladimír Dvořák, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jiří Wimmer a Karel Černoch, Karel Šíp a Jaroslav Uhlíř, Josef Dvořák a řada dalších. Připomeneme si pořady, které se nesmazatelně zapsaly do paměti diváků, na příklad Televarieté nebo Možná přijde i kouzelník. Můžete si být proto jisti, že se u svých televizorů budete výborně bavit tím nejlepším, co může televizní humor divákům nabídnout.

V dnešním díle budeme především zpívat a tančit. A to jak na avantgardní choreografii sešlapané boty, tak klasický balet i standardní tance, ovšem pod nestandardním vedením dudáka Jiřího Wimmera. Jiřina Bohdalová s Vladimírem Dvořákem vám představí složité partnerské tance, ovšem s humorem a nadsázkou sobě vlastní. A možná vám na závěr něco ze svého stepařského a pěveckého umění představí i Jiří Bartoška.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava