Martin Dejdar uvádí přehlídku nejúspěšnějších vystoupení mistrů zábavy (2007). Bavit vás budou: Z. Svěrák, I. Mládek, L. Sobota, I. Janžurová, J. Císler, J. Bohdalová, V. Dvořák, O. Kaiser, N. Konvalinková, J. Lábus, J. Korn, J. Dvořák a další. Režie F. Polák

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Martin Dejdar v cyklu zábavných pořadů představuje televizním divákům ty nejúspěšnější komické a hudební scénky z legendárních pořadů České televize. V jeho výběru se objeví mistři televizní zábavy, jakými jsou Jiřina Bohdalová a Vladimír Dvořák, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Naďa Konvalinková, Karel Šíp a Jaroslav Uhlíř, Josef Dvořák, Iva Janžurová a řada dalších. Připomeneme si pořady, které se nesmazatelně zapsaly do paměti diváků, například Televarieté, Možná přijde i kouzelník, Sešlost nebo Abeceda. Můžete si být proto jisti, že se u svých televizorů budete výborně bavit tím nejlepším, co může televizní humor divákům nabídnout.

V dnešním pokračování se budeme věnovat klasickým divadelním hrám – ovšem nepříliš klasickým způsobem. Víte například, co si myslí herci o monologu Harpagona? A jak to dopadá, když se Lucerna přesune do hospodského prostředí? Jiřina Bohdalová a Vladimír Dvořák vám přiblíží, jak by vypadalo jejich manželství, a Iva Janžurová s Jiřím Císlerem pak konverzaci v cizím jazyce, ve které jste odkázáni na frázový slovník.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava