Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • IVA 4. 9. 2011 22:46 Reagovat 0 0

  Mně mnohem víc než dabing vadí časové zařazení tohoto filmu. To snad ani není klubovka pro pár fajnšmekrů, proč nejde v lepším vysílacím čase??? Téměř pravidlo čt: zvečera nuda nebo trapnost, kvalita k půlnoci, vydrž, Prťka, vydrž! V tomto případě do 1,10hod., však ráno nějak vstaneš, abys vydělal na koncesionářské poplatky!

 • Ivan O. Straka 1. 9. 2011 23:32 Reagovat 0 0

  už dejte pokoj s těmi stesky

  jazyková gramotnost? nedejte se vysmát - hrajete si na polygloty a jediným cizím jazykem je pro vás angličtina. to je gramotnost mluvit odposlechnutým texaským dialektem? kromě toho proč mají být titulky automaticky lepší? jazyková a stylistická ubohost a věcné nedostatky ukazují, že je často dělají lidi s neukončeným zákaldním vzděláním

 • m 1. 9. 2011 13:54 Reagovat 2 0

  ...čt2 by měla většinu filmů dávat v originále!!! Jazyková gramotnost se dá podporovat i takto (viz. severské země)!!!

 • Peroutka 1. 2. 2011 21:23 Reagovat 3 0

  dabing

  vzali jste mi chuť tím dabingem ..proč

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi