Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • o 26. 6. 2010 22:01 Reagovat 3 1

  I tried to be perfect But nothing was worth it I don’t believe it makes me real I’d thought it’d be easy But no one believes me I meant all the things that I said If you believe it’s in my soul I’d say all the words that I know Just to see if it would show That I'm trying to let you know That I’m better off on my own This place is so empty My thoughts are so tempting I don’t know how it got so bad Sometimes it’s so crazy that nothing could save me But it’s the only thing that I have If you believe it’s in my soul I’d say all the words that I know Just to see if it would show That I'm trying to let you know That I’m better off on my own (On my own!) I tried to be perfect It just wasn’t worth it Nothing could ever be so wrong It’s hard to believe me It never gets easy I guess I knew that all along If you believe it’s in my soul I’d say all the words that I know Just to see if it would show That I'm trying to let you know That I’m better off on my own

 • Petr Raus, dramaturg pořadu 17. 8. 2009 13:53 Reagovat 3 1

  Dlouho jsem váhal, jestli reagovat; diskuse by měla být diskusí o konkrétním pořadu, nikoli o kvalitách naší legislativy ani o čemkoli jiném, co v pořadu nezaznělo (Exit se ani v nejmenším nedotkl žádného ze statisíců jiných názorů). Snad jen okrajová poznámka k volání po důkazu: Je dobré nezapomínat na mnohokrát ověřenou skutečnost, že absence důkazu není důkazem absence.

 • Lukas 29. 7. 2009 14:54 Reagovat 1 1

  reakce na ohlas Petra Rause

  Delate nadsazku z neceho co je naprosty nesmysl (dokument pro andely).Asi jako kdyz Vasil Bilak mluvil o horicim dome kde hospodar je omameny alkoholom alebo hasisom. Dokazte mi ze krestanstvi je pravda a statisice dalsich pohledu ne. Dokud za tim poradem nebude v zavorce sci-fi tak je to propaganda. Legislativa svobodne spolecnosti rozhodne neni perfektni. I kdyz je to to nejlepsi co sme tu zatim meli.

  • Pravdivec 29. 5. 2010 16:29 Reagovat 3 0

   Nevíš co mluvíš Ježíš Kristus je,byl a bude Pánem světa a stvořitelem

 • radek 19. 7. 2009 11:03 Reagovat 2 2

  hnusná propaganda

  • Petr Raus, dramaturg pořadu 20. 7. 2009 07:51 Reagovat 3 1

   Reakce na ohlas 090719 (Radek)

   Proč myslíte? Pozoroval jste v pořadu nějaký tlak, výzvy, agitaci, podbízivou reklamu nějakého subjektu? Něco, co není v souladu s legislativou svobodné společnosti?

  • Pepe 19. 8. 2009 22:31 Reagovat 2 3

   Super

   Myslim, že jde o dost kvalitní pořad. Nepochopil jsem co je myšleno tou propagandou, ale jak jinak podstrčit tý naší poměrně dost trápící se mládeži trocha životní moudrosti a pochopení než skrze známé osobnosti a stylovou hudbu. PS: Dík za Simple plan a Sum41 ty mam dost rád.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi