
26. července 2021 10:00
Obsah dílu
Téma: Test protilátek jako důkaz bezinfekčnosti
Host: Vojtěch Thon, imunolog, RECETOX, Masarykova univerzita a AKIMED (živý vstup)
Téma: Průběh OH v Tokiu
Host: Barbora Šámalová, zpravodajka ČT na Dálném východě (živý vstup)
Téma: Testování v OKD
Hosté: Pavla Daňková, redaktorka ČT (živý vstup)
Naďa Chattová, mluvčí OKD (živý vstup)
Téma: Nový premiér v Libanonu
Host: Jan Daniel, výzkumný pracovník, Ústav mezinárodních vztahů (živý vstup)
Téma: Test protilátek jako důkaz bezinfekčnosti
Host: Václav Hořejší, imunolog, Ústav molekulární genetiky AV ČR (živý vstup)
Téma: Irsko rozvolňuje opatření
Host: Jan Jůn, publicista, komentátor ČRo Plus, Londýn, Velká Británie (telefonicky)
Téma: Situace v regionech
Vstupy z regionálních studií ČT
Moderuje: Daniel Takáč

Přehled dílů

4. prosince 17:03

4. prosince 16:33

4. prosince 15:33
Ruská agrese na Ukrajině (komentář) — Lékaři řeší případy otrav kvůli špatně fungujícím kotlům

4. prosince 15:03
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář politologa) — Změna klimatu a nárůst infekčních chorob

4. prosince 14:33
Ruská agrese na Ukrajině — Průměrné mzdy za 3. čtvrtletí (komentář) — Jmelí dokáže zničit celé aleje

4. prosince 14:03
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář analytika) — V 93 letech zemřel Theodor Pištěk (poslední rozhovor s T. Pištěkem)

4. prosince 13:33
Spotřebitelské ceny za listopad (komentář ekonoma) — V 93 letech zemřel Theodor Pištěk — Roboti v jihlavské nemocnici rozvážejí stravu i materiál

4. prosince 12:33
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář politologa) — TK Petra Macinky jednání s prezidentem (živě) — Petr Macinka jako budoucí ministr zahraničních věcí (komentář) — V 93 letech zemřel Theodor Pištěk — Austrálie: zákaz sociálních sítí do 16 let (komentář psychologa)

4. prosince 10:00
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář politologa) — Ruská agrese na Ukrajině (živý vstup z Ukrajiny) — TK Jaromíra Zůny po jednání s prezidentem (živě) — Jaromír Zůna jako budoucí ministr obrany — Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář politologa) — Spotřebitelské ceny za listopad (komentář ekonoma) — Počasí o víkendu — Martin Šebestyán jako budoucí ministr zemědělství (komentář) — TK Martina Šebestyána po jednání s prezidentem (živě)




