Individuální práce s dětmi z pěstounských rodin v rámci klubu Centra náhradní rodinné péče. Komu a jak pomohly finanční prostředky ze 7. ročníku sbírky Pomozte dětem. Režie K. Čtveráček

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Posláním o.s. Amalthea je poskytovat dostupné, kvalitní, různorodé a kontinuální služby podporující rozvoj péče o rodinu a dítě. V 7. ročníku sbírky Pomozte dětem získali 100 000 Kč na projekt Individuální práce s dětmi v rámci odpoledního klubu Centra náhradní rodinné péče Pardubice. Práce psycholožky a sociálního terapeuta je zde zaměřená na děti a jejich rodiny – formou tvorby a plnění individuálních plánů s návaznou, přímou prací v rodině.

Cyklus dokumentů Kde peníze pomáhají, který se na obrazovce ČT objevuje už od roku 2002, informuje prostřednictvím vybraných příběhů o tom, komu a jak peníze ze sbírky pomohly. Diváci mají možnost navštívit prostřednictvím obrazovky nejen mnoho dětí žijících mimo vlastní rodinu, dětí týraných, zneužívaných a zanedbávaných, ale i dětí s tělesným a duševním nebo smyslovým postižením, s vývojovými a výchovnými problémy a dětí ohrožených různými formami závislosti. Dokumenty představují i ty, kteří se o děti starají a snaží se o zlepšení jejich života.
Stopáž6 minut
Rok výroby 2006
 P ST 4:3
ŽánrDokument