Mezinárodní festival Divadelní svět Brno; Divadelní premiéra v Českém Krumlově; Rozhovor s režisérem Břetislavem Rychlíkem

Obsah dílu

Přehrát vše

Kultura v regionech s ředitelem Městského divadla Brno o dalším ročníku mezinárodního festivalu Divadelní svět Brno. Do Českého Krumlova se podíváme na první premiéru letošní sezóny na otáčivém hledišti a přineseme i rozhovor s režisérem Břetislavem Rychlíkem. Chybět nebude ani nejzajímavější průřez dalšího dění v kultuře ve vašich regionech. Moderuje Jiří Václavek.

O pořadu

Pořad v týdenním cyklu představuje nejzajímavější kulturní počiny uplynulého týdne v regionech České republiky. Hlavní částí pětadvacetiminutového pořadu je živá beseda s hosty k tématu, které aktuálně hýbe domácí kulturní scénou. Maximální snaha o kontaktnost a aktuálnost předkládaných informací se projevuje ve snaze zařadit do pořadu co nejvíce živých hostů z celé republiky. Autoři pořadu se chtějí průběžně věnovat všem oblastem kultury – divadlo, hudba, literatura, architektura, památky. Ojedinělou novinkou je blok krátkých informací, které nazírají na kulturní dění v prizmatu peněz. Závěr relace patří vždy anonci, která zve diváky na nejzajímavější kulturní akce příštího týdne.

Premiéra vždy v sobotu ve 12:30 na ČT24

E-mail: kulturavregionech@ceskatelevize.cz

Stopáž25 minut
Rok výroby 2013
 P ST