Dnešní témata: Osobnosti Olomouckého kraje v nové expozici Vlastivědného muzea v Olomouc; Konference V Lipnici nad Sázavou na téma Švejk: Ano či ne?; Česká a americká nahota na výstavě Přirozeně v Moravské galerii v Brně

Obsah dílu

Přehrát vše

Osobnosti Olomouckého kraje v nové expozici Vlastivědného muzea v Olomouci. Konference V Lipnici nad Sázavou na téma Švejk: Ano či ne? ke 130. výročí narození spisovatele Jaroslava Haška. Česká a americká nahota na výstavě Přirozeně v Moravské galerii v Brně. Témata pro Kulturu v regionech s Jiřím Václavkem.

O pořadu

Pořad v týdenním cyklu představuje nejzajímavější kulturní počiny uplynulého týdne v regionech České republiky. Hlavní částí pětadvacetiminutového pořadu je živá beseda s hosty k tématu, které aktuálně hýbe domácí kulturní scénou. Maximální snaha o kontaktnost a aktuálnost předkládaných informací se projevuje ve snaze zařadit do pořadu co nejvíce živých hostů z celé republiky. Autoři pořadu se chtějí průběžně věnovat všem oblastem kultury – divadlo, hudba, literatura, architektura, památky. Ojedinělou novinkou je blok krátkých informací, které nazírají na kulturní dění v prizmatu peněz. Závěr relace patří vždy anonci, která zve diváky na nejzajímavější kulturní akce příštího týdne.

Premiéra vždy v sobotu ve 12:30 na ČT24

E-mail: kulturavregionech@ceskatelevize.cz

Stopáž25 minut
Rok výroby 2013
 P ST