Neváhej a pomáhej

Pomůžeme dětem, které to potřebují? Najdeme po kapsách pár drobných? Z prostředí oblíbeného pořadu, plného písniček a neuvěřitelných příběhů ze života, nás o pomoc požádají E. Hrubeš, M. Rottrová, L. Vondráčková, A. Juchelka, R. Pastorek a skupina Kryštof. Režie M. Rek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Televizní studio Ostrava se podílí na projektu Pomozte dětem od jeho vzniku. Posledních několik let jej připravuje Centrum hudby, zábavy a pořadů pro děti a mládež. Letos vysílání studio připraví z prostředí diváky oblíbeného pořadu Tak neváhej a toč! a pokusí se, v poněkud jiné podobě, zachovat jeho úsměvné a atraktivní prvky.

V publiku zasednou děti a dospělí, jejichž projekty byly finančně podpořeny v loňské sbírce, společně s dalšími hendikepovanými a znevýhodněnými dětmi Moravskoslezského kraje. Hosté a moderátoři pořadu Neváhej a pomáhej! budou, v někdy velmi netradičních rolích, přesvědčovat diváky k zaslání peněz na konto sbírky. Můžeme tvrdit, že si v některých případech nezadají s „hrdiny“ homevideí, která jsou tradiční součástí pořadu Tak neváhej a toč!

V neposlední řadě s kamerou navštívíme zajímavou akci, na které se podílejí především děti, rodiče a učitelé a získané finanční prostředky už několik let významně obohacují sbírkové konto projektu.

Všichni, kdo se na vysílání podílejí, k němu přistupují s velikou zodpovědností a úsilím, o čemž svědčí i fakt, že si moderátor a hudebník Eduard Hrubeš, právě kvůli vysílání Neváhej a pomáhej!, pořídil zbrusu nové banjo.

Stopáž48 minut
Rok výroby 2006
 P 4:3