Není nic nebezpečnějšího než dobře známá tvář! Napínavý americký thriller s Robinem Williamsem (2002). Dále hrají: C. Nielsenová, M. Vartan, E. la Salle, G. Cole a další. Režie Mark Romanek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Hrdina amerického psychologického thrilleru Seymour Parrish pracoval několik let ve fotolaboratoři v jednom nákupním centru. Znal své zákazníky a měl je rád. Sledoval jejich perfektní život, jak jim rostou děti a kam jezdí na dovolenou. Úplně nejraději však měl Ninu Yorkinovou, jejího manžela Willa a jejich syna Jakea. Osud této rodiny znal z fotek nazpaměť. Měl je rád všechny. Jenomže pak viděl fotky, které možná ani vidět nechtěl. Představa šťastné rodiny se mu tím zcela zhroutila. A tak se rozhodl, že už nebude jen tak nečinně přihlížet. Co udělat s krutou pravdou? Komu ji povědět? A nebo zkusit vzít spravedlnost do svých rukou?

Robin Williams si do svého bohatého hereckého rejstříku přidal tentokrát zvláštní a nejednoznačně zápornou postavu velmi osamělého muže, vytrženého z jeho umělého světa. Dokázal se pomstít přesně tím způsobem, který dokonale ovládal. Za svůj výjimečný výkon sklidil tento všestranný herec velkou chválu kritiky.

* 21. 7. 1951

† 11. 8. 2014


Originální názevOne Hour Photo
Stopáž92 minut
Rok výroby 2002
 ST
ŽánrFilm