To nejlepší z vlastní tvorby – to nejhorší z tvorby ostatních
Kupř.: Československá hitparáda 1990 – Runway Serie a několik Art Jinglů
Režie J. Skalický

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Vrtulník Michael V.

Bláznivý sólista a provokatér, člen bandu J. A. R., rozhlasový i televizní moderátor, DJ, tanečník, rapper, zpěvák i režisér, který tak rád balancuje mezi břitkou vtipností a lacinou trapností, mezi absolutní debilitou i možnou genialitou.

Skupina J. A. R., kterou právě Michael Viktořík (na den přesně) založil 17. listopadu 1989, vydala letos v létě svou 6. desku nazvanou Armáda špásu, tak se Michaelovo účinkování v Horečce páteční noci celkem nabízelo.

V této a v dalších třech Horečkách páteční noci se můžete těšit na seriál o vás a vašich problémech s názvem Takoví normální debilové, několik hudebních i jiných parodií plných černého humoru, skvělých ukázek z archívu České televize (např. pořad Zeměkoule s dvojicí Kaiser & Lábus či nemilosrdné vtipkování trojice Čtvrtníček, Šteindler a Vávra) a především na archívní videovtípky z cyklu Runway video, o kterých tvrdí sám autor: „...je to sice už tak trochu staroba (pozn.: natočeno skoro před 10 lety), ale některé 'kusy' byly už tehdy, jsou a budou navždy klasikou...“

Další zdoje

Curriculum vitae Michaela V.
www.rap.cz - stránky kapely J. A. R.
www.michaeltv.cz

Stopáž77 minut
Rok výroby 2006
 P ST 4:3
ŽánrZábava