Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Eduard Nud 14. 8. 2015 14:28 Reagovat 0 5

  Jsem nadšen.

  Já se teda na televizi příliš nedívám a tak asi přijdu o všechny díly, ale jistě jej budete zase reprízovat na internetu. To je škoda, že to tam zatím není, ale nové schéma, které je na obzoru. Hodně na obzoru. Omlouvám se, že píši spisovně, jak tu není zvykem, ale čeština mi nikdy moc nešla.

 • Petra Medunová 17. 8. 2014 10:13 Reagovat 4 8

  Ohnivé ženy

  Dobrý den! Jsem nadčena ze ste dali do televize tenhleten dobrí film teda tihle ti tři dobrí filmi ohnivé ženy, ohnivé ženy se vracejí a ohnivé ženy mezi námi moc se mi první díl líbil smojí sestrou sme se moc nasmála a moc se tešíme na druhej díl a na třetí díl jsme moc zvědavi jaký to bude nemůžeme se dočkat nejvíc se nemůže dočkat moje sestra Pavlínka nejvíc se nám líbilo s prvního dílu jak byli ve špitálu fakt první díl bil moc hezký!

  • Božen Němec 1. 9. 2015 07:52 Reagovat 4 0

   Klobouk dolů

   před Vaším pracně vymyšleným pravopisem, to je větší námaha takto psát , než tak jak Vás učili ve škole, že ?

 • Jarmila Kedrštová 20. 7. 2011 13:40 Reagovat 16 6

  Ohnivé ženy patří na internet

  Tak jako máte na internetu videa seriálů z nové doby (viz např. cukrárna), které si člověk může přehrát, když díl neviděl, jistě by podobní fandové "Ohnivých žen", jako jsem já, uvítali, kdyby si mohli filmíky s paní Hlaváčovou a Vškrnovou znovu prohlédnout na svém počítači.

 • Martin Šťovíček 17. 7. 2011 15:33 Reagovat 11 13

  trilogie Ohnivé ženy

  Dobrý den! Jsem nadšený, že jste zařadili do programu trilogii Ohnivé ženy. Protože jsem byl na dovolené neviděl jsem 1. díl a pracděpodobně přijdu i o sledování 3. dílu. Bedete tyto díly ještě někdy v blízké době reprizovat? Děkuji za odpověď. Martin Šťovíček Slaný

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi