Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Lída 29. 12. 2013 18:47 Reagovat 14 0

  Poděkování

  Ten film je -podle mně-stále dobrý.Co asi řeknou o dnešních filmech naši vnuci,nejspíš jim nebudou vůbec rozumět.Kromě vulgarit,sexu a násilí vůbec nic,čím by mohly zaujmout.Díky čt,že se opakují starší filmy!!

 • Eddie 4. 6. 2012 16:44 Reagovat 6 1

  Hollywood

  Pasternakuv film je mnohem lepsi. Ale co cekat od Hollywoodu!

 • Zdenka 2. 6. 2012 20:07 Reagovat 13 1

  Doktor Živago

  Velmi pěkný film, hodnotím ho na 100 %, překrásná hudba, výborné herecké výkony, zajímavá příroda a zejména obsah.

 • Vostarek 2. 6. 2012 06:48 Reagovat 9 1

  Film úžasný i naivní

  Film úžasný svým zpracováním, věčné memento a námět k poučení, na druhé straně příliš naivně a prvoplánově ideologický. Lze jenom doufat, že už nezažijeme dobu, kdy možný další převrat bude tak divoký a střílet se bude na počkání. Děsím se vývoje v naší zemi, směřuje k něčemu podobnému Lean někde perfekcionalista a jindy směšný - ke konci Živago v paláci kde je sníh a několik cm námrazy i uvnitř uzavřeného prostoru, ale vzápětí najde uvnitř lahvičku inkoustu a začne psát

  • Milada K. 2. 6. 2012 14:10 Reagovat 7 1

   ...Ten inkoust mě také dostal. :-)) Ale celkově vynikající film, i když časově náročný, nedalo se odejít.

 • Lubor Horák 29. 5. 2012 18:32 Reagovat 16 2

  DABING ??

  Tak zde si musíme počkat. Podle stručných informací na stránkách Dabingforum.cz je dostupný pouze jeden dabing a ten byl vyroben pro uvedení na vhs v roce 1993. Byl však již prý použit na i ČT . Nachází se údajně i na dvd.V hlavních rolích :Pavel Rímský - Omar Sharif (dr. Jurij Živago), Ljuba Krbová, Jarmila Švehlová, Petr Haničinec....

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi