Nejlepší rallye soutěž v historii,ale také dopravní komplikace – to vše čeká Zlín v nejbližších třech dnech. Dnes večer totiž startuje Barum rallye. Očekává se rekordní divácká návštěva – 150 až 200 tisíc diváků. Jak zlínští policisté zvládají nápor ve chvílích startu rallye? Které silnice jsou pro běžné motoristy uzavřeny? O tom bude informovat přímo z místa zlínská policejní mluvčí Jana Bartíková.

Brány unikátní Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě se dnes otevřely veřejnosti. Lidé si mohou ode dneška prohlédnout kompletní výrobní proces od těžby uhlí až po zpracování železa, který z tohoto areálu činí světovou raritu. Více prozradí v rozhovoru ve studiu Dagmer Kremzerová, ředitelka Ostravského informačního servisu.

Regiony a kraje České republiky v kompletním zpravodajském přehledu. Pohled do krajů i obcí, problémy místních samospráv, témata mimo „velkou“ politiku. To jsou Regiony ČT24, podrobná sonda do českých, moravských a slezských končin. S bohatým obrazovým materiálem, s reportéry na místě, rozhovory a živými vstupy.

Premiéra každý všední den ve 20:33 na ČT24.

E-mail: regionyct24@ceskatelevize.cz

Stopáž25 minut
Rok výroby 2007
 P 4:3