Někdo je společenský, jiný samotář, někdo nemá nikoho, a jiný velkou rodinu. Přesto i jediný člověk může pohnout s osudem druhých, stejně jako v případě Honzy a Ondreje s Lenkou. Režie M. Dvořáček

Pořad bylo možné přehrát do 17. 5. 2020
Video není k dispozici

Honza

Honza je mladý muž, přesto toho zažil v životě tolik, že by mohl sepsat rodinnou ságu. Paradoxně ságu s adoptivní rodinou, kterou kromě adoptivních rodičů, tvoří velké množství tet, strýců, sestřenic a bratranců. Rodina je velmi soudržná a díky tomu dokázala Honzu vychovat do dospělosti, i když museli společně, a hlavně Honza, překonat mnoho neuvěřitelných situací a překážek. Dnes je Honza sám otcem a má hezkou, funkční rodinu. Až nyní jej začal zajímat jeho biologický původ a zejména matka.


Lenka a Ondrej

Lenka a Ondrej jsou manželé, kteří přijeli do Pošty pro tebe ze Slovenska s tím, že pravděpodobně mají nesplnitelné přání. Zjistili, že Ondrejova žijící matka Daniela má kdesi v Čechách bratra, ale to je tak vše, co věděli. Ondrej s Lenkou nepochopili, proč Ondrejova matka nikdy o bratrovi a jejich biologickém otci Františkovi nepromluvila a ani jim nechtěla prozradit jméno, jejich datum narození, zkrátka nic. Ondreje s Lenkou biologičtí příbuzní, Ondrejův strýc i dědeček zajímají a rádi by zjistili, proč se o nich doma nemluvilo. Už nedoufali, že se bez základních indicií cokoli dozvědí, přesto byli nakonec překvapeni!


Stopáž58 minut
Rok výroby 2020
 P ST HD
ŽánrZábava