Každý má ve svém srdci nějakou ženu, která je nezastupitelná. Jarmila, Danuše i Patrik mají také takovou a každý má svůj dobrý důvod sejít se s ní právě v Poště pro tebe. Režie M. Dvořáček

Pořad bylo možné přehrát do 10. 5. 2020
Video není k dispozici

Jarmila

Jarmila přijela až ze Slovenska, z Popradu. I přes svůj vyšší věk stále zastává typicky mužskou profesi řidičky kamionu. Svou práci miluje a je v tomto světě obdivuhodnou profesionálkou. Ačkoli žije velmi aktivně, postrádá ve svém životě vrstevnice, se kterými by mohla sdílet ženské starosti i radosti, které obvykle lze sdílet jen s kamarádkami. Požádala pošťáka Ondru, aby našel několik kamarádek z mládí, se kterými musela, vlivem mnoha okolností, přerušit kontakt. Pošťák Ondra to neměl snadné, a dlouho to vypadalo, že Jarmilu nepotěší žádnou dobrou zprávou.


Danuše

I Danuše zastávala v životě spíše mužskou profesi. Přesto ji práce bavila a věnovala se jí asi dvacet let. Kolektiv mužů ji provázel na učilišti i na pracovišti, neměla nikdy problém s muži komunikovat, ale kamarádství s mužem není stejné jako se ženou. Proto pár děvčat z učiliště drželo při sobě. Období dospělosti, rodinný život a s ním spojené starosti, dají většinou starým kamarádstvím vale a v myšlenkách se k nim vracíme až po letech, až děti odrostou. Podaří se Danuši navázat na veselé roky s Evou?


Patrik

Patrik je nejmladší dítě své matky. Narodil se mnoho let po svých třech starších sourozencích. Cítil se milovaný, i když vyrůstal se svou matkou sám, bez otce a již dospělých sourozenců. Když mu bylo dvacet, zachoval se k matce špatně a dnes, po letech, svého chování lituje. Od incidentu se s matkou neviděl, je to asi deset let. Velmi stojí o to, aby se mohl matce omluvit a zase se s ní vídat. Matka Božena se však ztratila a nikdo z dětí o ní neví.


Stopáž58 minut
Rok výroby 2020
 P ST HD
ŽánrZábava