Marek vyrostl v náhradní rodině. Přesto si přál poznat biologické rodiče. V únoru 2012 se ve studiu setkal s biologickou matkou. Jejich setkání patřilo mezi ta nejhezčí. Dokázali později čelit dalším informacím o sobě? Jiří je naoko sebevědomý rocker. Rád by po letech našel otce, ale bál se zklamání. V březnu 2013 se ve studiu setkali a srdce rockera objevilo i nové místo pro tátu. Režie M. Dvořáček

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Marek vyrostl v náhradní rodině. Měl lásku, citové i materiální zázemí. Přesto jej zvědavost hnala k poznání své biologické rodiny. Otce i matku hledal sám, ale neúspěšně. Požádal tedy o pomoc Poštu pro tebe. V únoru 2012 se ve studiu setkal s biologickou matkou. Oba prožili setkání, které si možná neuměli dopředu představit. Jejich budoucnost se zdála jasná jako nebe bez mráčku. Nově získané informace však jejich dojem o sobě navzájem pokazily. Zvládli se s nimi vypořádat?

Jiří je naoko sebevědomý rocker. Do Pošty jej přihlásila přítelkyně. Chtěla mu pomoci sejít se po letech s biologickým otcem, protože vztahy s jeho zbylou rodinou jsou vlažné, skoro žádné. Přála mu najít nové citové útočiště. Jiří se však, i přes předstíranou tvrdost, zjevně těšil, že se s tátou setká. Setkali se v březnu 2013 a srdce rockera objevilo i nové místo pro tátu. Dokázali zůstat ve spojení? Opravdu se chtěli najít?

Stopáž56 minut
Rok výroby 2013
 P ST
ŽánrZábava