Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • cuc 21. 6. 2003 21:26 Reagovat 2 1

  cha cha

  tak jestli tenhle film, někoho neoslovil, tak ať sem radši nepíše a pustí si Novu, ty jejich reklamy a nebo rovnou Primu tu 6enu za pultem. Jo ta scéna z videopůjčovny nemá prostě chybu a nebo jak tam před ní tancovali ty flákači, prostě drsnej film

 • buc 19. 6. 2003 17:10 Reagovat 1 1

  to divačka

  tak promiň moje milá zlatá, že projevuju svůj názor, ty si docela protiřečíš, vždyť přece kritika je taky názor a jestli se ti nelíbí film Mladí muži za pultem, tak si pusť seriál Žena za pultem

 • divačka 19. 6. 2003 12:08 Reagovat 1 1

  jiný názor, taky názor

  Každý divák není naladěn na stejný humor a ani žánr, někdo vyhledává komedie, jiný drama, jiný dokument, někdo dá přednost zahraniční tvorbě někdo domácí. Kdyby byl všech diváků stejný vkus, tak by se mohly vysílat jen stejné tipy pořadů a nevymýšlet nic nového. Je dobře, že je nabídka různorodá. To je zase můj názor názor. Mě zrovna nijak zvlášť toto dílko neoslovilo.

 • 19. 5. 2003 08:17 Reagovat 1 1

  Clerks

  Super,super,super,stejně jako Hledat Amy.Silent Smith je prostě borec.

 • buc 16. 5. 2003 20:14 Reagovat 1 1

  top ten

  fakt dobrej film, enmá cenu o něm mluvit, ,musí se vidět

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi