Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Radovan 21. 7. 2014 13:17 Celá diskuse

    Výborný seriál

    A co tím chceš jako říct? Že je špatný? Vnucený? Tak to vůbec ne! Jinak by se nestal tak oblíbeným, že se k původním šesti dílům o čtyři roky později natočilo dalších sedm. Jinak by se v průběhu času nestal legendárním. Velká škoda, že ho ČT nereprízuje častěji (za právě probíhající reprízu si tedy zaslouží velké poděkování, jen kdyby to bylo na „hlavním" programu ČT1, a ne zastrčené na „Déčku"), nemluvě o tom, že by část peněz z koncesionářských poplatků místo na ta dnešní „veledíla" věnovala na jeho renovaci. A i kdyby byla pravda, co píšeš, je to jen velké plus pro tento seriál, že za tak krátkou dobu bylo vytvořeno něco natolik kvalitního. Co by za to dnešní narychlo i „nadlouho" vytvořená dílka dala. Ale holt vy, havlistická (j)elita, jste hned se vším hotova...

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.