Přece neutekl od pařížských mafiánů, aby se stal terčem pro amazonské zabijáky! Dva Francouzi na dobrodružné cestě za záchranou šamanovy duše.
Režie a scénář: Francis Veber. Hrají: Jean Reno, Patrick Bruel, Patricia Velasquez, Roland Blanche a další.
Jaguár

Francoisi Perrinovi se vždy podařilo nějakým způsobem své dluhy z karet zaplatit. Život na vysoké noze přece jen něco stojí. Ale tentokrát těch sto tisíc dolarů ne a ne sehnat. Mafiánské dluhy bývají mnohem nebezpečnější než dluhy u banky. První výstraha se ještě přežije, ale druhá... Perrin má starostí nad hlavu, nebo lépe řečeno o hlavu, a tak, když si ho v noci uprostřed Paříže vybere polonahý Indián jako muže, který má zachránit jeho duši kdesi v Amazonii, je to pro něj jen špatný vtip v nejméně vhodnou dobu. Avšak velmi brzy a rád přijme závazek, který mu pomůže zbavit se mafiánských vymahačů. Čeká ho cesta k brazilským indiánům, kde má, uprostřed deštných pralesů, najít šamanovu duši. V té chvíli ještě tento lehkovážný pohledný muž zdaleka netuší, že při záchraně duše toho druhého je jen krůček k nalezení duše vlastní.

Hvězdami filmu režiséra Francise Vebera (Kopyto, Otec a otec, Bezva finta, Uprchlíci) jsou Jean Reno a známý herec a zpěvák Patrick Bruel.

Napište nám